şükela:  tümü | bugün soru sor
  • daha yeni aktroll. agucuk gugucuk, hanimiş hanimiş.

(bkz: engelle geç)
  • doho yono oktroll. ogocok gogocok, honomoş honomoş.

(bkz: ongollo goç)
  • galiba ağzına bi şeyler almış olan aktroll , ongollo falan diyor yavru trollcük.

(bkz: engelle geç)
  • bu baya saklanmaya çalışıyor ama baya komik bir aktroll.
  • (bkz: çomarbaşı)
  • terörist.
  • sjdsdsdsj ilahi çomar garcus.

herkese edit: bu başlığa yazdığın her entry kopyalanıp senin başlığına tıpa tıp yazılacak.

ve dört şeyi acilen bırakman gerek:
    1. çomarlığı
    2. etiketçiliği
    3. orospu çocukluğunu
    4. bu başlığa gelip bu entry'in altına o boktan entry'i girmeyi.
  • memuriyet mülakatında ne kadar güzel yaladığını ispatlamak için sözlük entry'lerini referans göstereceğini düşündüğüm kımıl zararlısı, hücre yığını, ucube.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • terörist bir piçtir.ekşisözlük yönetiminin gözbebeğidir.yoksa bu yazdıklarıyla hala sözlükte barınabiliyor olmamalıydı! #81010473

edit: teröristimiz doğal olarak korkmuş ve yazdığı entryi silmiş ekran görüntüsü buradadır. gerekli yerlere şikayet edilmiştir .http://prntscr.com/kr5r3p
  • dedi ekşi sözlüğün otçusu ve esrarkeşi onlyknight. zira girdiği entrylerin %90'ı ot, esrar ve türevleri. malum yerinizle gülünüz ve geçiniz.

edit: arap sen ot içme bokunu çıkarıyorsun. korkmuşum da silmisim bilmem ne. ordan bakınca korkuyor gibi mi duruyorum arapçı. bsg arap sevici seni. gören de ne yazmışım sanacak amk embesili. ülkeye her arap mülteci girdiğinde sinirlenip aynı entry defalarca giriyorum. sonra sinirim geçince siliyorum. bunu defalarca yaptım. defalarca yapacam. takipte ol. çünkü ülkeye sürekli mülteci sokup ve kontrol etmeyen bir devletin yaptığı iş orospu çocukluğudur. devlet halkına karşı halk da devlete karşı haddini bilmelidir. ve yarın tekrar ülkeye mülteci sokup halk bu durumdan muzdarip bırakılsın o küfürümden bin katını etmek için burda olacam zaten.