şükela:  tümü | bugün
  • kendim de dahil oturduğum muhitte %80 civarı cehape zihniyetli komşularımda da gözlemlediğim durum. kimsenin artık tek kelime edecek hali kalmamış. koy götüne rahvan gitsin modundayız.
  • ana muhalefet liderinin kemal kılıçdaroğlu olduğu bir ülkede gayet normal olandır.

adam kimsede enerji bırakmadı.
  • svihs partisi kurulsa %40 oy alır. şahsım da dahil, tüm muhalefette gözlemlediğim durum.
  • ne enerjisi kalacak amk. muhalifler şu anda svihs ve kendini kurtarma derdinde. enerji dediğin şey akar. her yer tıkalı beylere ne akacak amk.

siktir edin. siyasete fazla kafa yormayin. tek derdiniz ekonomi olsun ama kendi ekonominiz. bosverin milleti. geberen gebersin. kimseye akıl vermeyin. yardım etmeyin. değmez vallaha değmez. tasarruf edin. gereksiz harcama yapmayın. zaten enerji yok napacaksin harcamayı.

biraz önce berberdeydim. tv de a haber acik. berber diyor ki fiyatlar uçtu. dedim reis halleder merak etme. ekonomi çok iyi. bak arabalara hep son model. avmler tıklım tıklım. kusura bakma ama millet de para var dedim. berber abi sakallar da alayım dedi. dedim kalsın evde keserim. fiyat dedim 20 tl dedi. bahşiş falan vermedim. çıktım.
  • ne yapmışlar da çok yorulmuşlar diye düşündüren iddia. pardon, 5 milyon tanesi maltepe mitingine katılmıştı len mk. :(