şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 24 haziran 2018 seçimlerinde aksaray milletvekili adayıdır.

    istanbul bilgi üniversitesi mimarlık fakültesi mezunu olan yüksek mimar muhammed aktaş, kariyerine öncelikle eroğlu holding'te başlamış olup uzun yıllar mimarlık görevini başarı ile yerine getirmiş, sayısız projede görev almış ve bir çok özel projeye imzasını atmıştır.
    2016 yılında yaptığı evililikten sonra, eşi ile birlikte memleketi olan aksaray'a kesin dönüş yapmıştır. burada yine mimar olan eşi ile birlikte aktaş mimarlık adı altında aksaray kentinde birbirinden güzel projelere imza atmışlardır.

    gençliğinden beri ak parti gençlik kollarında durmadan aktif olarak görev alan muhammed aktaş, verdiği ve vereceği hizmetleri daha ileri taşımak için 24 haziran seçimlerinde aksaray'dan 4. sıra milletvekili adayı olmuştur. mimarlık işlerinin yanında, halkı ile durmadan iç içe çalışan, bulunduğu bölgesindeki esnafın sürekli olarak sorunlarını dinleyen ve bunlara çözümler arayıp, sonuçlar üreten muhammed aktaş; sadece aday olmasına rağmen halkı için elinden gelenin fazlasını yapacağını her zaman belirtmiştir.

    http://muhammedaktas.net/