şükela:  tümü | bugün
 • 10 yaşinda beşiktaş'ta forma giyen , beşiktaş ile federasyondan alinan özel izinle 10 yillik sözleşme yapilmiş, an itibariyle telegol programinda oynadigi bir maçtan görüntüler sunulan, adeta sergen'in yeniden dogmuş şekli.

  müthiş teknigi ile ekran başindakilerin agzini açik birakmiştir. tigana kendisini ilk 11de düşünebilir, o derece..
 • futbol yeteneğinin hakikaten allah vergisi olduğunu kanıtlayan solak bücür. kendinin bir buçuk - iki katı çocuklarla adeta taşşak geçen, sergen yalçın junior.
 • olağanüstü.
  uzun yıllar sonra ilk kez 10 yaşında bir çocukla aynı takımda oynamak istedim..
 • yerli malı jean carlos chera..
 • beşiktaş'ın önündeki 20 yıllık gelirlerini kırdırtmayı düşünen demirören yönetiminin beşiktaş'ın 10 yıl sonrasına yatırım yaparak bu durumu telafi etmeye çalıştığının kanıtı çocuk. hakikaten çalımları olsun pasları ve son vuruş becerisiyle adam olucak çocuk dedirtiyor. ama bu işlerde bu kadar kolay olmuyor. yoksa brezilya her sene 2 tane ronaldinho çıkarırdı en azından.
 • yetenegini ileriki yillarda da sergileyebilmesi ve ba$arili olabilmesi icin jean tigana'nin evlat edinmesi gereken cocuk.

  not: izlemeden yorum yapiyorum.
 • umarım daha önce dünya futolunda gümbür gümbür geliyor denen yeteneklerin akıbetine uğramazda post-sergen döneminde sergen in açığını kapatır.
 • çok acaip. fena oldum izleyince. çocuk 10 yaşında kontrat 10 senelik. yanlış. bence en az bi 30 senelik falan imzalatmaları lazımdı. brezilyalı çocukları seyrederdim internetten, bu çocuğun sadece bir maçta yaptığı hareketlerden oluşan 5 dakikalık klibi var. bütün sezon toplansa saatlerce program olur. hemen bunun 17 18 yaşına gelmiş halini izlemek istiyor insan. şimdi nasıl geçicek 7 sene bilmiyorum.

  7 sene sonra gelen edit : ekşisözlük çok acayip bir yer lan. ben bu entryi yazdığım anı hatırlıyorum. şimdikinden tamamen farklı bambaşka bir hayatım vardı. 7 sene ben bilemeden geçmiş, muhammed demirci a takım forması ile kadroya girmeye başlamış. bakalım bir yedi sene sonrasını da burada takip edebilecek miyiz?

  7 sene daha sonra gelen edit : ilk entryi bursa'da ikinci entryi istanbul'da yasarken yazmistim. ilkinde bekardim, ikincisinde evliydim. yaptigim islerin, hayattan beklentilerimin birbiriyle hic alakasi yoktu. o iki hayatin tek ortak noktasi besiktas'ti. simdi, bir 7 sene daha sonra, gene cok farkli bir hayatim var. baba oldum, esim ve oglum ile birlikte almanya'ya yerlestik. muhammed demirci sagolsun ortamdan hizla uzaklasti. bilic zamanında bir kere olimpiyat stadında 90. dakikada kullandığı frikik direkten dönmüştü, sanırım futbolculuk kariyerinin yegane başarısı oydu. tribundeydim, bilseydim daha fazla üzülürdüm. o potansiyel kayboldu gitti. olsun. besiktas hala dimdik ayakta. bakalım bir 7 sene sonrasını da buradan takip edebilecek miyiz? (alaka gösterip ikinci 7 yıl editini soran bütün yazar arkadaşlara teşekkür ederim)