şükela:  tümü | bugün
  • trt'de çalışan spiker..

22 ocak 2009 tarihinde trt haber ve spor yayınları dairesi başkanlığı'nda stajyer spiker olarak çalışmaya başlamıştır..

şansının da yaver gitmesiyle, trt; kendisini formula 1 yarışlarını izlemek üzere yurtdışına göndermiştir, bu vesileyle de kendisi ile birlikte staja başlayan meslektaşlarının birkaç adım önüne geçmiştir..
  • evlenmiş spikerdir, mutluluk diliyoruz.
  • "taha neler"

böyle denir kendisine f tipi trt'de. abilerine selamlar.

(bkz: yürü ya kulum)
  • trt'de, profesyonellikten uzak sunumlarıyla 2012 londra olimpiyat'larının türkiye adına gerçekleşen yarışlarının özeti ile ilgili bir program yapıyor. konuşurken o gözlerini baydıkça, izleyicinin de içini bayıyor.
  • bugünkü atletizm yarışlarında iğrenç bir sunum yapan spiker. disk atma yarışlarının galibi harting'i defalarca üçüncü olan kanter ile karıştırdı. aslında sadece bugünle sınırlı da değil bu durum.
  • 677 ve 678 sayılı iki yeni kanun hükmünde kararnameyle (khk) türkiye radyo-televizyon kurumu'ndan ihraç edilmiştir.

kendisinin bu kuruma nasıl girdiği incelendiğinde içinde hurma sözcüğü geçen bir deyim aklıma geliyor.
  • bu arkadaşa senelerdir takıntılıydım. çok yakışıklı desen öyle bir şey yok, anlatımı çok üst düzey desen alakasız, bilgisiyle hepimize takla attırır gibi şeyler söz konusu bile değil...

normalde cemaat torpiliyle trt'ye girdiğine çok emindim ama rio olimpiyatlarında anlatım kadrosunda olduğu için görevden alınmayacağını düşünmüştüm. bugün haberi gelince hiç şaşırmadım.