şükela:  tümü | bugün soru sor
 • internetteki mahlası: muharrem>k
 • büyük ihtimalle kendisinin söylediği gibi eşcinsel olabilir ama eşcinsel olması sorun değil.
  bu kadar bastırıp manyaklaşacağına iki yüzlü bir sistemde sapkınlaşacağına eğilimini yaşayabilse bu piçlikleri de yapmayacaktı.
  sorun zaten eşcinsel eğilimleri olması filan değil de, bize ne kime ne , pedofili hastası bir sapık olması.

  ikincisi büyük ihtimalle kendisi de böyle bir şeyden mağdurdur çocukluğunda.. genelde bu kadar sadistçe çocuklara yanaşan sapıkların da küçükken bu tarz şeylere maruz kaldığı biliniyor.

  midem bulandı gece gece yüzünü görünce.. kusacağım sanırım.
  öööööğğğğğğ.

  hakkında her yerde bin tane haber var.. bayaaa popülermiş bu sapık karaman'da ilim irfan saçtığı yönünde.

  http://www.haberler.com/…azma-kursu-3240006-haberi/
 • türkiye'de çok yaygın olan "dindar insanlardan zarar gelmez" kanaatinden ve dini organizasyonlara tanınan imtiyazlardan faydalanmış pedofil.

  sayın dindar ebeveynler; menfaati için herkesin yapabileceği dini ritüelleri üstün ahlak sahibi ve sonsuz güven telkin eden insan olmak için yeterli görerek böyle adamlara büyük fırsatlar verdiğinizin farkına varın artık...

  edit: rötuş.
 • tam da bugün (20/04/2016 çarşamba günü) türk adalet sistemi tarafından korunuyor kendisi. mahkemesi başladı fakat dakika bir gol bir mahkeme heyeti ensar vakfının mudahilliğini kabul ederken baroları redetti.
  adamı tanıklar çevresinde iyi bilinir diye anlattı.
  kendisi sabi yavruları suçladı, kendileri yapmış da bunun üstüne atmış.
  sistemin ne kadar kirlendiğinin ve içleri pis kokuşmuş insanların ne kadar yüzsüz ve futursuz bir cesarete sahip olduğunun kanıtıdır bu varlık

  edit: kendisinin yargılanma süreci için (bkz: #60038496)
 • 508 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştır.

  neyse üzülmesin, bir kereden bir şey olmaz...
 • bu şahısla ilgili sorun ve ensar vakfının sorumluluğu şu, bu adam ateist, komünist, bunları kötü diye sayanlar onu da kötü bilir ondan sayayım- alevi, misyoner de olsa, öyle de çıksa (ki bildiğin muhafazakar bir öğretmen tipi işte) vakfın bir pedofile suç işleme imkanını sağlayan, denetimsiz kontrolsüz, sorumluluk almayan yaklaşımıdır. yani "biz 'din', 'allah', 'dindar nesil' diye diye ailelerinin fakirliğinden ve eğitimsizliğinden kısmen sahipsiz çocukları emanet alıyoruz ve başlarına gelen bu. bizde bir hata var" dememek. eleştirene saldırmak.

  ülkedeki politik kutuplaşmada sanki dinciler çocuk tacizini seviyor koruyor gibi bir suçlama dalgası oluştu, bu da yanlış, adamlar yetişkinler arası rızaya dayalı cinsel ilişkiye tahammül edemiyor, çocukla ve eşcinsellik içeren cinsel saldırıyı mı savunacaklar, bu konuda haksız saldırı yapılması da savunma refleksi ile adamların belki de iki dakka düşünmesine sorumlu-suçlu oldukları konularda hatalarını anlamalarını da engellemiş olabilir.
 • ne diyosunuz bee ada'm silivri'de harem kurmuş çocukları tarlada çalıştırıyormuş. sıra ile hergün birini... neyse daha çok şey var ama dün yeterince delirdim yeter. buranın kirasını yemek masrafını da kim ödüyor bilin !
 • yaptığı rezil suçun aslında kimsenin umrunda olmadığı, esas niyetin islam ve islami değerlere saldırmak olduğu anlaşılan şahıs.

  hem karaman'da 45 erkek çocuğa tecavüz başlığına bakın, hem de buradaki yorumlara. "cennet'i garantilemek ister, namaz kılar, dincidir, cennet'te huri ister" diyen bir yığın dangalak var. ama adam çıkıp ne zaman ki "ateistim, devrimciyim, inönü'nün açtığı okullarda yetiştim, kur'an ile alakam yok" dedi, sesler bıçak gibi kesildi. çünkü esas sorun, adamın çocuklara tecavüz etmesi falan değil. gündem bu değil bunlar için. çocuklar inanın umurlarında değil. yeter ki islam ve müslümanlar lekelensin.

  ne oldu şimdi? ateist olunca aklayıp paklamaya mı başladınız? öyle olunca "e olsun ya, zaten müslümanlar da yapıyor" mu diyorsunuz? bırakın artık şu geyikleri. olaya odaklanın. 45 tane çocuk tecavüze uğradı. hem de defalarca. livatacı şerefsiz harem yapmış kendine. bunu umursayın. bırakın inancı inançsızlığı. olay baya baya vahim.

  bu toplumun yobazlarının, inançlı inançsız yobaz tayfasının ahlak sistemine ekmek banayım ben.
 • evet; hakkındaki son entry, yargılamasının bittiği günlerde yazılmış ve sekiz aydır bu başlığın altında yaprak kıpırdamamış.
  bu da ne balık hafızalı toplum olduğumuza delalet. gerçi o arada ülkenin başına pişmiş tavuğun başına gelmeyenler geldi; ama yine de unutulmaması lazım.
  hakkında buraya çarşaf çarşaf yazılan her galiz cümleye yarın bir gün serbest kalırsa (burası türkiye; hiç belli olmaz) bakıp bakıp sinirden küplere binmeli, kendine küfreden yüzlerce başlık sahibine karşı bir şey yapamamakla, onların paylaşımlarını sildirmeye gücü yetmemekle deliye dönmeli. sokağa çıkacak futuru kalmamalı.
 • 508 yıl ceza almış artık buraya değil ensar vakfı başlığına yazmak lazım. onlar da cezasını bulana kadar.
  bu arada adam ateistim komünistim falan dememiş işkembeden sallayan, adam ateist çıktı diye hakkında yazmıyorsunuz artık diyen geri zekalıya cevaben yazdım bunu da.