şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • yalova'nin chp'li milletvekili. fizik ogretmeni. yalova'daki tam dersanesi'nin 2 ortagindan biri.
  tbmm'deki url: http://www.tbmm.gov.tr/…ekili_sd.bilgi?p_sicil=6367
  bir haber: http://www.milliyet.com.tr/…3/10/23/yazar/asik.html
 • tbmm 22.dönem yalova milletvekili. fizik öğretmeni.
  bir seminer sırasında görüp, "milletvekili oldu, bizi fazla sallamaz artık" diye düşündüğüm için sadece "muharrem hocam selamlar" dediğim ama beni görünce "vay xxx nasılsın yaw nasıl gidiyor okul" diyerek üzerime atlamış olan insan. ilginç.
 • az önce canlı yayında "kadınların başını niye bağlıyorsunuz, erkekleri bağlayın, erkek mümin nefsine hakim olur, en iyi mümin nefsine, şehvetine hakim olandır" gibi şahane ötesi bir öneri ile bütün meclisin takdirini toplamış (!) kişi.

  a be sevgili millet vekili, hadi mümin erkekleri bağladık, nefislerine hakim kıldırdık, mümin olmayanları nasıl bağlayacağız ? inanmadığın islam seni bağlıyor, nefsine hakim olmanı istiyor mu diyeceğiz. yapma etme gözünü seveyim ya.
 • 6 şubat 2008 türban görüşmesinde tbmm'nin resmi tutanaklarına göre, kimi bakanlara ve akp'nin önde gelenlerine biraz köşeye sıkıştıran sorular sormuştur. tutanaklardan olduğu gibi alırsak;

  muharrem ince (yalova) - şimdi, anayasa'nın eşitlik ilkesinden bahsediyoruz. sayın cemil çiçek, oğlunuz çağrı çiçek, kpss'ye girmeden işe başladı mı? maaşını beğenmediği için özelleştirme idaresine gitti mi? gelininiz seda çiçek kaç puanla devlet memuru oldu? bir buçuk yılda uzman yardımcısı oldu mu? fakir fukaranın çocukları kpss kuyruklarında beklerken, sizin eşitlik anlayışınız türbandan mı ibaret? kendi çocuklarınızı kpss'ye girmeden devlet memuru yapıyorsunuz, fakir fukaranın, garip gurebanın çocukları kpss önünde bekliyor. bu mu sizin eşitlik anlayışınız? bu mu sizin adalet anlayışınız?

  edit : işbu entarinin yazarı, küçüklerini saymadığı 8 adet sınav sonrası mülakattan elenerek bugünlere gelmiş bir kpss mağdurudur.
 • muayyarbuselik*. (bkz: #17259723)

  * makam ismi kendisi için lab ortamında özel olarak deforme edilmiştir.
 • abd'den korktuğunuz kadar, allah'tan korksaydınız, ülkeyi bu hale getirmezdiniz. diyen chp milletvekili.
 • mecliste 11 dakikalik harika bi konusma yaparak akp ye canli yayinda herkesin gozu onunde asrın ayarını vermis milletvekilidir
 • konuşmasını izledikten sonra ülkede gerçekleri gören birileri olduğuna dair ümidimi arttırmış ayakta alkışlanması gereken bir adam. adam diyorum bak. gerçek anlamı ile adam. helal olsundur.
 • tek kelimeyle mükemmel bir konuşma yapmış kişi. değinmediği olay kalmamış nerdeyse. son olarak deniz baykal üzerinden akp'lileri taşlaması da ayrı güzel olmuş.
 • süre verseler sabaha kadar konuşacak her şeyi tek tek anlatacaktı. 12 dakika anlatılabilecek her şeyi anlattı. tabi her şey anlayana.

  kendisinin de dediği gibi kürsüden indikten sonra telefonları dinlenecek, hakkında türlü yolsuzluk haberleri ortaya çıkacaktır.
hesabın var mı? giriş yap