şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
752 entry daha
 • lise talebesine ücretsiz ders anlatmak icin meclis'e basvurmus, basvurusu kabul edilmemistir. iq'su 40 olanlara tekrar hatirlatalim.
 • 2 dk içerisinde kendi kendine ayar verme hadisesinde chp'nin çapsızlığına kurban gitmiştir. yoksa bu olay söylediklerinin doğruluğunu değiştirmez!

  edit: vay arkadaş bunun nesini zamanın ötesine gönderdiniz arkadaş?
 • mi: esad'ın canı cehenneme.
  rte: esad'a diyorsunuz, abd'ye diyebilir misiniz?
  mi: obama'nın da canı cehenneme.
  rte: hımpfsss...

  seviyorum lan sizi. böyle devam.
 • tezkere çıkar çıkmaz savaşa gireceğimizi düşündüğünü algılayanları görmemize vesile olmuş politikacı. hemen savaşa girmeyince ayar yemiş oluyormuş.
 • kendi kendine ayar vermiş değildir, çark etmiş de değildir, ama çarpıtılmıştır, o doğru bak. ne demiş ince? arınç ucube olayında erdoğan'ın tersi bir laf eden günay için "allah kimseyi onun durumuna düşürmesin" demişti, şimdi arınç o duruma düştü, ben de allah kimseyi arınç'ın durumuna düşürmesin diyorum demiş. yani o söz kendisine ait değil en başta, arınç'ın sözünü ona karşı kullanıyor ve nereye göndermede bulunduğunu da söylüyor. ayrıca arınç'ın durumuna düşmekle kastettiği erdoğan ile ters düşmek, parti başkanıyla değil, bunu da açıklıyor. peki sonra ne diyor? kılıçdaroğlu ile ters düşen chp'liler var, milletvekillerinin kendi görüşleri olabilir, ama tüzük gereği genel başkanın parti politikasını belirleme hakkı var diyor. ee çark nerede? başta milletvekillerinin görüşü olamaz mı demişti? hayır. parti başkanı parti politikası belirleyemez mi demişti? hayır. peki chp içinde kılıçdaroğlu ile ters düşene allah kimseyi onun durumuna düşürmesin diyen oldu mu? hayır. hani çark? hani ayar? dinciler bunu açıklasın bakalım. çarpıtmanın bu kadarı diyeceğim ama bunlarda çarpıtmanın sınırı yok. ha diğerleri çok mu farklı? pek değil. türkiye siyasetinin ve basının hali bu.

  bir de ince'nin, elbette ki kanal 7 sitesinde yer almayan, ucundan kıyısından bile değinilmeyen başka bir sözü daha var aynı konuşmada. erdoğan'ın abd'nin de canı cehenneme diyebilir misin sözüne karşı obama'nın da canı cehenneme dedi (iki kez söyledi bunu) ince o programda ve erdoğan'a sen diyebilir misin diye sordu. cevap geleceğini sanmıyorum ama buna.
 • kendisi için "chp'ye lider olmalıdır" yazmayanları kompil uçuracaklarmış sözlükten. bitmedi ip'sini tespit edip döveceklermiş bi de. demedi demeyin.
 • ekşi sözlük'te rumuzlarıyla yazanların; adamın tüm türkiye'nin duyabileceği bir şekilde "obama'nın canı cehenneme" şeklindeki sözü için "bekâra karı boşamak kolay" lafını telaffuz edebildiği adam.

  çok güzel bir laf olmuş da, sen de aynı sözleri ekşi sözlük'teki rumuzunla değil de adamın karşısında, teklemeden/titremeden diyebilir misin? diyemezsin.

  gerçi bekâra karı boşamak kolay, "derim" dersin geçersin. sonuçta muharrem ince'nin karşısında bu laflarını gerçekten deyip diyemeyeceğini görecek değiliz.

  demek ki neymiş, birine ettiğin lafın altında sen de kalabileceksen o lafı etmeyecekmişsin.
 • http://www.haber7.com/ 'dan haber paylaşıp kendi kendine ayar verdiği söylenen siyasetçi.
  ortada kendi kendine ayar verme falan yok ama yine de hatırlatalım bazı aklı kıtlara;

  (bkz: mavi ekran)

  not:akepeli arkadaşların kendisine çamur atmak için hayal güçlerini zorlaması gereken adamdır ayrıca.
 • dürüst siyasetçidir.

  not:mevzubahis arkadaşın ayar olarak gösterdiği linke tıklayıp adres satırı belirginleştiğinde sayfayı hemen kapatanlardanım.
 • zamanında kemal kılıçdaroğlu nasıl şişirilip de deniz baykal'a alternatif oluşturuldu ise şimdi de kendisi kemal kılıçdaroğlu'na alternatif olarak şişirilmektedir.

  hazin olan ise kendisinin de buna inanmış olması münasebetiyle uçtukça uçmasıdır. sürekli konuşuyor, keşke kendisini yakın zamanda chp'nin başında görsek de selefi olacak kılıçdaroğlu'ndan fazla ne yapabilecek öğrensek.
13528 entry daha