2902 entry daha
  • kendisi iyi bir görev adamı olabilir, hatip olabilir vs ama ben kendisini chp'nin başına bile yakıştıramazken , (buradan kk'yı yakıştırdığım sonucu çıkmasın) ülkenin başına hiç yakıştıramam... kusura bakmasın, benim için cumhurbaşkanlığı makamı hala çok saygın ve prestijli bir makam. sadece iyi niyetli ve dürüst olmak kişinin sıradanlığını azaltmıyor, karizmatik yapmıyor, eski sıkıcı söylemleri yinelemekle öne çıkarmıyor maalesef... utanç verici ama ulan chp adnan hoca'yı aday gösterse daha fazla oy alabilir, durum o kadar kötü...

bazı insanlar 2. adam olmayı kabullenebilmeliler.. herkeste liderlik ışığı yok maalesef... chp 2. tura kalmayı kafayı koyduysa bağımsız herkesçe beğenilebilecek birini bulup ortaya çıkarmalı, hatta kadın olsa daha iyi olur, nacizane fikrimdir...
  • cumhurbaşkanlığı adaylığında ismi geçen ali babacan, abdullah gül, abdüllatif şener, yılmaz büyükerşen gibi isimler arasında, mitingte kürsüye çıkıp konuştuğunda kalabalıkta heyecan uyandırabilecek tek kişi. teyyibe çekinmeden verip veriştirecektir. bizim millet korktuğunu hissettiği adamın peşinden gitmez.

başka girilerde de kendisindeki bu tılsıma değinilmiş. burada siyasetçi refleksleri devreye girecek. muharrem ince, bu yönüyle mevcut parti liderleri için de tehlike arzettiğinden, onlar etrafında uzlaşılabilecek siyaseten silik adaylar üzerinde duracaklardır.
  • chp’nin adayıdır.
    hayırlı olsun.

edit:fox tv açıkladı.
    masadaki son iki aday akşener ve ince
    genç olması dolayısıyla ince diyorum.
    ki kılıçdar reyiz görüşme yapmıştı.

edit2: muharrem ince’nin bu fıkrası tüm cumhur ittifakına gelsin.
    https://youtu.be/hqsk5jnlaym
  • yılmaz büyükerşen ile birlikte chp’nin cumhurbaşkanlığı seçimi için aday adayı olmuştur.
  • büyük ihtimalle chp'nin 24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi adayı olacak
  • büyük ihtimal chp’nin cumhurbaşkanı adayı. gerek hitabeti, gerek halka daha yakın olması, chp dışından da oy almasını sağlayacaktır.
  • yılmaz hocanın büyük ihtimal yaşı dolayısı ile parti meclisinin kabul etmemesi sebebiyle chp'nin adayı olarak açıklanacak vekil.hiç sıkıntı yok.ikinci tura kim kalırsa akşener, ince fark etmez.oyumuzu atarız lakin iki sene önce ramazan ayında alkol alırken çekilen resimleri utanmaz rezil troller tarafından özellikle de saadet seçmenlerini etkilemek için adice kullanılacaktır.
  • muharrem ince'yi çok severim desteklerimde ancak eğer aday olursa ikinci tura kalıcaktır iyi partiye giden chp nin küskün oyları dönücektir ve mhp den bile oy calabilir kapasiteli bir insan.ancak ikinci turda %51 oyu alamıcagını düşünüyorum,cünkü chp ye oy atmam diyen bir kesim var. bana doğru gelen chp nin daha sakin birini aday gösterip meral akşener in ikinci tura kalmasını sağlamaktır. chp ye oy atmam diyen zihniyet(bizim evde 2 adet bulunmakta) böylelikle ikna edilir ki ben şimdiden 4 5 kişi ikna ettim. parlamenter düzen gidiyor,ikinci tur olursa tayyip in karsısında kim varsa ona atalım diorum,chp ye atmam diolar hala anlamadım nasıl bir kafa.
  • chp'nin cumhurbaşkanı adayı olması halinde hiç kimseye vermeyi düşünmediğim oyumu alacak olan kişi.

hadi inşallah..
  • ince de aday olursa muhalefet adayları son yüzyılın en ofansif muhalefetinden oluşacak ikinci tura kalması durumunda hdp oyları ve iyi parti oylarını toparlayabilecek az sayıda ki insandan birisi
32787 entry daha
hesabın var mı? giriş yap