şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
14221 entry daha
 • kop gel reis dedim ortamlara (bkz: 11 eylül 2019 habertürk muharrem ince canlı yayını) dönüş yapıyor iki gözümün çiçeği.
 • bu aksam haberturk tv'ye cikacakmis iki gozunuzun absolutu.
 • bu gece ekrem imamoğlu’ndan beş gömlek üstün olduğunu, daha samimi olduğunu, daha büyük umut olduğunu habertürk ekranlarında gösterecek siyasetçi.
 • sahalara dönmüş. bu gece imamoğlu'na sallamaz çünkü rakibi kılıçdaroğlu.
 • kendisi chp'nin başına yakışır.

  cumhurbaşkanı: muharrem ince
  başbakan: ekrem imamoğlu

  (gönlüm mansur yavaş diyor aslında)

  not: kendini zeki zanneden bazı arkadaşlar var, bir de öz güvenle mesaj atıyorlar "başbakan mı kaldı?" diye. yazık.

  saf kardeşim, muharrem ince'nin hatta muhalefetin vaadi neydi? şu malum sistemi kaldırıp tekrar eski parlamenter sisteme dönmek. o sistemde ne var? cumhurbaşkanı, başbakan. anlatabildim mi? bilal bile anlamıştır sanırım.
 • bir döneme damgasını vuran, gelecekteki yerini attığı doğru adımlarla kendisi belirleyecek olan eski cumhurbaşkanı adayımızdır. bir anda ülkedeki umutları yeşertmiş ve bu yeşerme sayesinde hala bir şeylerin bitmediğini göstermiştir bize. kendisini sevdik, inandık ve güvendik. ben istanbul mitinginde gözlerimin dolduğunu unutmam asla mesela. o bahar havasını çoğumuza doyasıya yaşatmıştır. açık sözlülüğü, korkusuzluğu ve çoğu hamlesiyle gönüllerde taht kurmuş olsa da kullandığı dil çoğu sağcı/muhafazakarı ürkütmüş ve beklenen sonuç elde edilememiştir. fakat daha pratik ve zeki hamlelerle türkiye siyasetinde yeniden görmek istediğim kişiler arasında yer alır kendisi elbette.
 • bunu, zamaninda abdullah gül'un adı muhalefetin cumhurbaşkanı adayı olmasi için konuşulurken şu başlığı açan biri olarak yazıyorum..

  (bkz: muharrem ince'nin cumhurbaşkanı adayı olması)

  kendisi asla ne chp'nin başına ne de cumhurbaşkanlığı adaylığına yakışır. kendisinin bu aralar tekrar parlatilmasinin sebebi partinin enerjisini bölmek diye düşünüyorum...

  kendisine zamaninda öyle bir şans verildi, öyle bir guvenildi ki bir gecede o güvenin içine etmeyi başardı..

  hayır seçimi kazanmadi diye kizmiyor kimse.. seçim bu.. kazanılır da kaybedilir de..

  kizilma sebebi, o gece ortalıktan kaybolup seçim sonucunu sms ile açıklaması idi..

  bazı şeyler vardır ki doğru yerde doğru hareketi yapmazsan ömrü billah arkandan gelir.. ince de bunun ceremesini çekecek..

  istanbul'da rakibine 806 bin oy fark atmış ekrem başkan varken ince dayı rica ediyorum seçim yarışına girip partinin enerjisini bölmeye kalkmasın.. kişisel hırslarına türkiye'yi kurban etmesin...
 • an itibariyle haber türk ekranlarında yine yeniden yara yara ayar vermektedir.
  nagehan'dan çok ss. çıkar bu gece.

  edit : yazı üzerinden 20dk.geçmediki geldi ss *
 • kendini bitirdin kardeşim niye hala karşında 5 kişiyle program yapıyorsun. ne sıfatla çıkmış anlamıyorum. kendini çok güzel kullandırıyor.
104 entry daha