11171 entry daha
  • kesinlikle muharrem ince değil. muharrem ince'ye bok atıyorlar. bu olay kılıçdaroğlu komplosu gibi duruyor. bok at izi kalsın hesabı.
  • edit: iddia çok ilginç bir hal aldı. talat atilla’nın açıklaması.haber kaynağı açıklaması

cumhurbaşkanı erdoğan ile külliye’de gizlice görüştüğü iddia edilen siyasetçi. haber doğruysa, siyasi kariyeri bu gece sona ermiştir.

iddia yalansa, bu komplo kılıçdaroğlu’na yazar. o koltukta oturamaz daha fazla.
  • yeni genel başkan.hayırlı olsun.
  • neden kimse kaynaktan şüphelenmiyor?
    (bkz: kaynak götüm)
  • kılıçdaroğlu’nun parti içindeki rakiplerini yok etmek gibi bir huyu var.
  • habertürk canlı yayınında, cb ile görüşen chp'li olarak adı açıklanan siyasetci. iddialar dogruysa; chp'de çarşı karışır gibi duruyor.

edit: ince, iddialarını ispatlasınlar taksim meydanında harakiri yaparım diye açıklama yapmış.

bu mevzu ya kılıçdaroğlu'nu ya da ince'yi siler gibi, hayırlısı.
  • linç etmeye başlamadan önce yapacağı açıklama beklenmelidir.

eğer cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra yaptığı gibi kafasını kuma gömerse siyasi hayatının sonuna gelmiş demektir.

söz savunmanın.
  • eeeee, cumhurbaşkanlığı’nı ortaya koyanlar şimdi ne yapacak. muharrem ince ya “evet o kişi bendim” derse????
  • ecevit gibi ayrı bir parti kursun, kemalistleri ve chp'den rahatsız olan muhalifleri yanına toplasın.

2023 başkan adayı.
  • şundan bir şeyler umuyor yurdum malı. bu ülkenin zeka sorunu yüzde doksanlara dayanmış sonumuz hayrolsun.
24440 entry daha
hesabın var mı? giriş yap