şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şimdi ekşi sözlükte son zamanlar da revaçta olan burnundan aldığı oksijeni beyninde gezdirmeden agzından boş ve gereksiz kelime olarak çıkaran ergenler bu yazdığımı beğenmeyebilir.
  onlar için herkes aktrol, aktotoş , çomar, hain vs ....zaten başka da kelime dağarcığı olmadığı için çok da s*kimde eleştirileri....

  muharrem ince'ye neden oy atmalıyım?
  - 17 yıldır bıktığım bağırıp çağıran bir ses tonunu bi o kadar daha çekmek için mi ?
  - chp delegelerinin ve parti üyelerinin göremediği bir özelliği vardı da parti başkanı yapmayıp cumhurbaşkanı adayı olduğu için mi?
  -parti adaylığında hiç bahsetmediği örf-adet -gelenek ve dini kavramlara sağ seçmeni etkilerim diye bol bol konuşmalarına meze yaptığı için mi?
  -17 yıllık akp hükümetinin kurduğu yargı- burokrasi-ordu vb örgütlenmeyi bir kaç yılda söküp atabileceği için mi ? ( akp bile cemaati arkasına almasına rağmen bunda zorlandı)
  - traktöre binip benzin istasyonuna gidip mazotun pahalı olduğunu tüm cümle aleme gösterip kendisinin döneminde bunu indireceğine beni inandırmaya çalıştığı için mi?

  akp seçmeni akp'ye değil erdoğan'a oy atıyor. kabul edin etmeyin 2.tura kalsa da sağ seçmen asla ve asla muharrem ince'ye oy atmaz. muhafazakar kürtler seçmen erdoğan'dan başkasına oy atmaz.
  saadet tabanı muharrem gibi türban karşıtı bir adamı erdoğan'a asla rakip görmez.
  mhp tabanı içinde hdp ile dirsek temasında bulunan bir partinin adayını desteklemez.

  o yüzden benim bu entry'mi bir yere not edin ! muharrem ince bu seçimi asla kazanamayacak.

  not: sağ seçmenim ama akp'li değilim...ağzınızdan salyalar akıtmayın pampalar...
 • (bkz: t a m a m)
 • dedi troll degilim diyen aktroll.