şükela:  tümü | bugün
 • 13. cumhurbaşkanımız yalovalı fizik dahisi hiper tansiyon muharrem ince beyefendinin kampanya destek hesapları açılmış. yayalım, bağış yapalım..

  1-)türkiye iş bankası tbmm şubesi
  iban: tr370006400000143620770770

  2-)ziraat bankası tbmm şubesi
  iban: tr160001000903033023276004

  alıcı adı: muharrem ince
  işlem açıklaması: t.c. kimlik numaranız, adınız soyadınız

  bağış afişi linki

  güvenilirlik için sözcüdeki haber: incenin bagıs hesabi
  güvenilirlik için @vekilince tweet : tweet
  güvenilirlik için muharrem ince web sitesi: link

  not: bağışlarda tc kimlik no bildirmek zorunludur, bir kişi en fazla 13.916tl bağış yapabilir.

  az veren candan, çok veren maldan - az çok demeyelim muharrem'i ekonomik olarak ezdirmeyelim.
 • yasaya gore cumhurbaskani adaylari partilerinden herhangi bir maddi destek almadan secim hazirliklarini gerceklestirebilirler. son secimlerde recep tayyip erdogan icin 55 milyon lira , ekmeleddin ihsanoglu icin 8 milyon lira , selahattin demirtas icin 1 milyon lira toplanmisti. yapilan bagislar sayesinde daha fazla reklam ve propaganda imkani olacaktir. bunun halka iyi anlatilmasi ve mecburi bir yontem oldugu duyurulmalidir. 20 bin lira milletvekili maasiyla olacak is degil. fotograf kotu olmus , kiyafeti guzel degil , secim otobusu , yok internet reklami , el ilani vs.vs.vs. bunlarin hepsi para... maddi olarak bagis hesabina yardim ederek dayanisma gosterilmelidir.

  https://twitter.com/…ychp/status/996699406647906304
 • ust edit: (bkz: 16 mayıs 2018 muharrem ince'ye sözlük sansürü)

  hedefimiz.

  siyasi partilerin kendi cb adaylarina bagis yapabilme hakki bulunmadigindan, cok onemli olan bagis kampanyasidir ve her secimde, hemen her aday tarafindan duzenlenmekte, propaganda harcamalari icin kullanilmaktadir.

  az, cok demeden bagis yapilmasi gerekmektedir. (bkz: muharrem ince/#77012231) no.lu entry'de ve muharrem ince ve danışmanlarına duyurular basliginda gorulebilecegi gibi, muharrem ince ve danismanlarina yapilan onerilerin bircogu, maddi guc gerektirmekte. etkileyici mitingler ve daha fazla noktaya ulasmak icin katki saglayabilirsiniz.
 • geleceğim(iz) için, gözüm kapalı, huzurlu bir şekilde yaptığım bağış. helal-i hoş olsun.
 • daha çok duyulması gereken.
 • recep tayyip erdoğan partisinin de değil devletin imkanlarıyla şov yapacak, diğer adaylar partilerinden bile yardım alamayacak öyle mi? çok adaletli seçimmiş gerçekten, tam müslüman işi.
 • kazanması mümkün olmayacağından zekat veya fitre yerine geçecek olan kampanyadır.

  her partiye hazineden ayrılan ödenekten muharrem de payını alıyor. chp fonlamasa 10-12 gündür bir fizik öğretmeninin tüm ülkeyi dolaşamayacağını tahayyül ediyoruz değil mi?
 • (bkz: sen verme ayi)
 • 1 trilyon doları olmayanları ilgilendirmeyen kampanyadır. git fakir başlıklarda eziklik yap, burada bağış yapacak parası olanlar konuşuyor. yallah..