şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tek hedefleri bu adamı genel bakanı yapıp, bakın şiir kitabı, bakın alkol, bakın alemci diyip chp'ye dinsiz yaftası yapıştırıp oyunun düşmesini sağlamaktır..

  büyük boykot olayıda aktrollerin organize ettiği boykottur. burda bakmayın ailemle birlikte bir daha chp ye oy vermicez diyenlere. bunlar muhtemelen 8 kişi sultangazide sobalı kırık dökük bir evde yaşayan aktroll..

  aktrollerin organize ettiği bir boykottur, oyuna gelmeyin arkadaşlar. tabanda bunun karşılığı yok.

  medyada kemal başkana karşı bir algı oluşturulmaya çalışıyor ama bilmiyorlarki 15 milyon chp'li kendisinin dimdik arkasında.

  kurultay çağrısı ellerinde patlayınca mit işbirlikçileri ve aktroller iyice kudurdu. bu sitedeki entrylerin çoğu tek bir merkezden giriliyor zaten, algıya kanmayın yoldaşlar, kemal başkan dimdik ayakta. yedirmeyiz kendisini 3-5 çapulcuya.

  yürüyedur kemal başkan. arkandayız. deniz için, mahir için, ali ısmail için, berkin için tekrar berkin için! arada bir ali ismail için, yine berkin için !
 • chp’nin alkol ve şiir kitabı sebebiyle oy kaybedeceği varsayımına dayanan aptal iddia.
  tüm türkiye halkını taşra kafalı tutucu akp profilinde zanneden bir yazarın tahmini.
 • (bkz: #79810896)
  (bkz: beyazmantoluadam)
  adam ak partili.
  değişimin şart olduğuna inancım biraz daha arttı.
 • yemin ederim aklıma geldi ince başkan olursa chp'yi baraj altında bırakabilir diye. ama kitleleri sığ bir ülkede bu adama değer veren çok olabileceği için böyle bir hayale kapılamıyorum. keşke chp baraj altında kalsa ama chp'nin şuan bir marka olduğunu unutmayalım başına odunu koysanız barajı geçer.