şükela:  tümü | bugün
  • objektif bakmak gerekirse;
    olası erdoğan kaybedişinde ince başa gelirse;
    eğer sözünde durursa iyi yanları;
    *bilime ve ilime daha çok önem verip eğitimi düzelticektir ve imam hatip açmak yerine andolu fen liselerine yer vericektir
    *profesyonel asker düzenine geçecektir, ki bu sayede şehitlerimiz dahada azalacaktır çünkü 3 aylık bombok bir eğitim almış bir askeri sahaya sürersen 2 saate şehit olur ama ortalama bir 6 aylık sert ve detaylı eğitimden sonra saha için uygun olanı seçip sahaya gönderirsen, gör bakalım şehit oluyor mu kolay kolay !
    *fizik öğretmeni olması bilime sanayiye ve teknolojiye önem vereceğini ve uzun süreli millet vekili olması, aktif siyasete yakın olması; dış işlerde ve ekonomide uzman bir bakış açısı olacağını göster.
    *türklüğü, atatürkçülüğü ve milliyetçiliği yeniden canlandırabilir.

kötü yanları ise;
    *ülkeyi dış mihraklara teslim edebilir, nedenide chp'den girmesi..
    *selahattin demirtaşı ve diğer terör yandaşlarını serbest bırakabilir
    *fetullah güleni tekrardan içimize sokabilir veya onun gibi güçlü bi cemaatten güç alabilir tabi sonra rte gibi onu ortadan kaldırabilir parelel marelel diyip.

en objtektik şekikde yazmaya çalıştım. herkes kendi entry'sinde kendi görüşünü yazmada serbest.
  • atatürkçülüğü tekrar canlandıracak birisi olduğundna ülkeyi dış mihraklara teslim etmeyecektir, teröristleri salmayacaktır ve saçma sapan tarikatler tarafından kandırılmayacaktır.

sağa sola saçma sapan laf atıp başka ülkere saldırmayacak kadar güçsüz olabilir belki.
  • (bkz: kripto troll)
    (bkz: engelle)
  • muharrem ince kazanırsa türkiye normalleşebilir diye düşünüyorum.

yazar arkadaşın "fethullah gülen'i tekrardan içimize sokabilir" görüşüne katılmıyorum. zira muharrem ince, ak partililer gülen'in adını "besmele ile" anmamızı ve onun adını söylemeden önce "ağzımızı yıkamamızı" söylerken bile gülen'in asıl amacını meclis kürsüsünden dile getirmiştir.
  • kişiliği ve yapacakları erdoğan'ı olduğundan da "şey" gösterecektir... "şey" kısmını 24 haziran veya 8 temmuz'dan sonra açarım... hani siyahın yanına koyu gri tutarsan pek farkedilmez ama tuttuğun bembeyaz olursa siyah daha da siyah gözükür ya o hesap...