şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince ...sı başlıklarını görünce aklıma gelen ilk şey

edit: burda bahsedilen korku, muharrem bey ve meral hanım’ın seçimi kazanacak olmasından duyulan korku ve endişedir. bu endişe de başarısız karalama kampanyasından kolayca anlaşılabilir. bu güzel insanlar hiçbir zaman ülkeyi mevcutta olduğu gibi korku ile yönetme hatasına düşmeyeceklerdir.
  • ak trollerin konuyla ilgili yoğun mesaisini gördükten sonra korkunun büyüklüğü daha iyi anlaşılıyor.
  • eğer öyle b’şey varsa muharrem ince dediği gibi demokratik bir lider olmayacaktır demektir. (zaten olamayacak o ayrı) demokratik olsa kimse cübbesini çıkaracak şunlar gidecek şunlar gelecek diyemez. aslında muharrem ince zeki adam. yönünü batıya dönmüş avrupa’nın insan haklarından haberdar biri. o yüzden kendisi ben şunu atarım atacağım demiyor. hukukun temel taşlarını oturttuktan sonra gerisi adli mercilerin işidir diyor. benim işim atmak yada atamak değildir diyor ısrarla. ancak o’nun seçmenin bir kısmı hala eski kafalı olduğu için bunları da yollarız bunlar da gidecek kafasını yaşıyor. yahu akıllı olun. erdoğan kaybetmemek için ülkeyi savaşa sokar yine kaybetmez. muharrem ince oy kazanmaya çalışırken siz kuyusunu kazıyorsunuz. yok şunlar tasfiye edilecek bunlar gidecek şunları sileceğiz. sabahtan akşama kadar böbürlenen bir chp seçmeni var. atatüek’e hakaret edenleri ihbar edeceğimiz günler yakın dosyaları hazırlayın, cübbesi sökülecek yargı mensuplarının isimlerini yazın falan salak mısınız mk?
    sonuç olarak anladım ki türkiye’nin demokratikleşmesi için en az bak en az abartmıyorum 30 senesi var. insan hakları ve demokrasi bakımından norveç’in almanya’nın 30 yıl gerisinde.
  • maaşlara zam yaptırır.

(bkz: 10 haziran 2018 trollerin maaşlarına zam gelmesi)
  • şaşılacak derecede büyüktür. aktrollere fazla mesai yaptırır.