şükela:  tümü | bugün
  • bir levent gültekin iddiası. kaynağının sağlam olduğunu ve alkolü fazla kaçıran muharrem ince'nin tv'ye çıkacak durumu olmadığı için eve kapatıldığını söylüyor.
    video
  • aç da canlı yayında muharrem ince'nin açıklamalarını izle oç dedirtmiştir.
  • levent gültekin kimdir?

allah aşkına kimdir?

araştırın, sonra sözlerine inanırsınız.

tanım; iftiradır.
  • bir amın oğlu beyanıdır.
  • alkol tüketmek, sarhoş olmak olumlu davranışlar değil ama, sırf cahilleri hedef aldığınız müslüman odaklı medya kampanyalarınız yüzünden sarhoş olma ihtimalini bile olumlu karşılıyorum.

aklı başında insanları ne hale getirdiniz...
  • zamlardan önce içerek, devlete daha az para kaptırmıştır. üzüntüden değildir.
  • yalan falan değildir. levent gültek'in kimdir. kime hizmet eder bilmiyorum ama kendimi çok iyi biliyorum. bu haber sonuna kadar doğru bir haber. yaklaşık 20 gün önce buradan kamu oyuna duyurduğum bir haber.

olay kısaca şu; sayın ince saat 7 civarı; vay arkadaş adam gene kazandı engin rakı söylede efkar dağıtalım diyor. saat 23 civarında da zil zurna kıvamına geldiği için; yakınları salmıyorlar ki bir hata yapıp marka değerini tamamen sıfırlamasın.

chp içerisinde seçim gününden beri konuşulan bu konun yeni haber olması da ayrı enteresan bir güç bir şekilde bu haberlerin çıkmasına izin vermedi.

gene aynı güç bu gün bu haberi kamu oyuna duyurdu...

• chp nedir ve neden iktidar olamaz sorusunun ete-kemiğe bürünmüş cevabıdır muharrem ince.

şahsım adına şaşırtıcı değildir.

bu arada kemalist angutlar şunu inceleyebilirler:

• korkunç bir iddia.
    seçmenleri sabaha kadar tek yudum içmeden teyakkuzda beklerken adam içip sızmış pes!
    7 bölgede ....
  • hangimiz bazi zamanlarda içip filmi koparmadik ki. ınsaniz icicez yiyicez sarhos olucaz pismanliklar keskeler yasayacagiz. akip gidiyor hayati yakalayacagiz. seyirci degil oyuncu olmamiz lazim.