şükela:  tümü | bugün
 • biri seçmenin den aldığı oyların sorumluluğunu almayarak adam kazandı deyip hiç bir açıklama yapmadan ortalıktan kaybolan bir cumhurbaşkanı adayı; diğeri seçmeninden aldığı oyların sorumluluğunu üzerine alarak, 8 defa ekran karşısına geçip devlet adamlığına yakışır biçimde aldığı oyların peşini bırakmayan istanbul büyükşehir başkanı adayı.
 • ekrem imamoğlu kesinlikle çok daha iyi bir kriz yönetimi sergiliyor.
 • muharrem ince'nin oldugu secimde oy araligi baya acilmisti, rte aliyordu gercekten.
  cok da karsilastirip haksizlik etmemek lazim muharrem ince'ye.
 • kılıçtaroğlu dua ediyor kazansın diye, yoksa parti başkanlığı koltuğunun gideceğini anladı.
  bu adam hak ediyor chp başkanlığını.
 • birisi cumhurbaşkanlığı gibi türkiye genelini ilgilendiren bir seçimde öteki de istanbul gibi çok önemli bir şehirde belediye başkanlığı seçiminde olağanüstü performans sergilemiş olan dürüst ve sağlam siyasetçilerdir. her ikisi de chp'nin arkasını kurtarmıştır ve chp'nin üst düzey yönetiminde olmayı asıl hakeden kişilerdir. birbiriyle çarpıştırılması kadar saçma bir çaba olamaz. bunu yapsa yapsa anca aktroller yapar, iki üç sazan da hemen atlar. ava gelmeyiniz.
 • ince eğlenilecek,

  imamoglu evlenilecek adamdir.
 • kanımca elma ile armutun kıyaslanması.

  muharrem ince cumhurbaşkanlığı için erdoğan ile türkiye'de yarışmış, kaybetmiş, milyonlarca fark yemiştir. başarılıdır, kk ile yerlerde gezen chp'yi yüzde otuzlara taşımıştır. adam kazandı tweeti ile yerin dibine sokulması biraz duygusal olup, buradan yüklenmek haksızlıktır. türkiye'deki parti teşkilatlarında genel başkan ağırlığı bu kadar olmasa şimdiye kadar kk gibi bir loserdan çoktan alırdı genel başkanlığı.

  ekrem imamoğlu seçimlerde inanılmaz bir başarı göstermiştir. kafa kafaya giden yarışta hep ekranlarda olmuştur, bu olması gereken bir davranıştır çekişme olduğu için. buradan ekrem imamoğlu güzellemesi yapıp inceyi de yerin dibine sokmak bir hayvanın malum bir organına bir sıvı kaçırmaya benzer.
 • ince şu anda imamoğlu'nun yerinde olsaydı eğer, yapılan bunca haksızlıklardan tepesi atar, milyonlarca insanı arkasına alır, istanbul belediye sarayı'nı işgal ederek başkanlık koltuğuna oturur ve gün batımına karşı da rakısını yudumlardı..
 • ince'nin hem biz oy verenleri hem de chp'de siyaset yapanları uykumuzdan uyandırması ve bütün ülkeye umut aşılaması sayesinde imamoğlu'nun hakkını arayabiliyoruz...

  ince daha birkaç ay önce o ışığı yakmasaydı, bugün chp hala veri toplamayı, milleti organize etmeyi, oyları korumayı beceremez durumdaydı... imamoğlu'nun gaza gelmez sakin tavrı da işin kreması oldu...

  yoksa ikisi de benzer sayılabilecek kültürel ardalanlardan gelerek kendilerini geliştiren insanlar ayrıca dürüst ve samimiler...