şükela:  tümü | bugün
67 entry daha
  • millet ittifakini birbirine dusurme gayreti mi ahahaha. lan eksideki 2 entry ile birbirinize dusecekseniz ne s.kime ittifak kuruyorsunuz
  • sevgili akit trolü evet gaza geldik çünkü her yerde got korkunuzdan ne yapacağınızı, ne söyleyeceğinizi, nasıl tehdit edeceğinizi şaşırdınız bu kadar strese kapilmaniz dogru yolda oldugumuzu gosteriyor. ama bekleyin sevgili got laleleri, cok az kaldi cok az.
    ureten, dusunen, okuyan, herkesin iyiligini isteyen, hayvanlar gibi vergi de veren biziz, yoneten de biz olacağız.
  • iyi bir seydir

    olm siz ikide bir size ezberletilmis bir sekilde turkiyenin muhalefet sorunu var demiyor musunuz? bak ne guzel kenetlendiler iste daha ne istiyorsun? gundemi de muhalefet belirledi vaatleri de. iktidarin turkiye icin yeni soyleyebilecegi millet bahcesi ve kiraathaneden baska ne var? butun kampanya donemini unutma diye diye eskiyi referans gostermekten baska elinde ne kaldi? gelecek icin ne vaat ettin?
  • benim de anlam veremediğim durum. ince maksimum %30 alabiliyor. adamın sınırı bu. karşısındaki adamı destekleyenler "karımı sikse yine oy veririm" ciler. adamın ölüsü %45. meral mommy'cilerle temel reyizçilerin yarısı 2. turda ak party'e dönecekken hala neyin gazı anlamış değilim. bu seçimin diğer seçimlerden hiçbir farkı yok. niyeyse bu sefer farklı bir gaz oluştu. saat 11'den sonra çomarların daha çok coşmasına sebebiyet verecek o kadar.