şükela:  tümü | bugün
  • 24 haziran şeçimlerinde kuvvetle muhtemel şahsımın da destekleyeceği bir isim muharrem ince, o ayrı mesele ama sol frame'de ciddi bir kirlilik söz konusu şu günlerde. yok muharrem ince'nin şusu, yok busu, hamam tası... hani söylenenler de tekrara düşmese lafım yok. diğer siyasi liderlerin de ismi geçiyor tabii ama bu denli değil. neyse ne işte, umarım seçim muharrem ince'nin zaferiyle sonuçlanır da kurtuluruz bu gazaptan.

edit: oh oh böyle diyince de tayyipçi olduk iyi mi... size brokoli veren toprağın izzet-i ikramını sikeyim. siz tayyip'den daha tehlikelisiniz amk.
  • kanallar sayfasından #siyaset kanalını kaldırarak çözülecek hadise. ha yok "herkes benim istediğim şeyleri konuşsun" diyorsan kendine güldürürsün gülüm.
  • hepi topu ülkenin, soluduğumuz havanın, içtiğimiz suyun kaderi belirlenmek üzere olması kaynaklı gidişattır. çok da şeetmemek lazım.
  • iyi sana sadece basliklardan gina gelmis. bize rte'nin kendisinden gina geldi.
  • tüm televizyonlarda, tüm gazetelerde, tüm bilboardlarda, kafamızı nereye çevirsek, sabah akşam tayyip erdoğan söylem ve görsellerini görmek kadar mide bulandırıcı olmayan durum.
  • medya muhalefet liderlerine aşırı sansür uyguladığı için elimizde kalan tek yerde burası olduğu için savunduğum durum.
  • sirpinma, senin de hosuna gidezek
  • hayır gelmedi o artık cumhurbaşkanımız.
  • harbi lan. bismillah ekşi'ye bir göz atayım dedim sol frame ful muharrem ince. adam öldü sandım amk. sakin beyler.