şükela:  tümü | bugün
  • kendisinin hiç bahsetmediği istifadır.
    link istifa nedenini ve sonra öğretmenliğe dönüp dönmediğini, döndüyse ne şartlarla ve hangi okulda işbaşı yaptığını açıklaması gerekmektedir.
    edit: kendi internet sitesinde "akranları doktor, hâkim, pilot olmayı hayal ederken o, “öğretmen olacağım “ diyordu ve öyle de oldu. uludağ üniversitesi eğitim fakültesi fizik –kimya öğretmenliği bölümünü bitirdi. fizik öğretmeni olarak çeşitli liselerde çalıştı." diyor. istifasından sonra devlet öğretmenliğine dönmediyse -bakın dönmediyse diyorum- bu yalan söylediğini gösterir. diğer konu da "öğretmen olacağım" diyen çocuğun endüstri meslek lisesinde torna tesviye bölümünde ne işi var? bir şeyleri sorgulamak insani bir ihtiyaçtır. kimseye hakaret etmeden, yaftalamadan bunu başarabilrseniz mutlu ve sağlıklı olursunuz. sadece inanmak istediğiniz için inanır ve sorgulamazsanız eleştirdiğiniz kişilerden farkınız kalmaz. benim tespit ettiğim durum 1988'de istifa etmiş olduğu. daha sonra hangi okula döndüğünü biliyorsanız buyrun yazın. bilmiyorsanız da iki fav için bana laf sokmak ya da ego tatmininiz için küfür dolu mesajlar atmak kimseye birşey kazandırmayacak.
  • yazdığı ve çevirdiği eserler : nükleer enerji eldesi ve kullanım alanları.

o evraktaki bu cümle yeter. gerisini sorgulamaya gerek yok.
  • "şunun sebebiyle şunu sorgulamaya gerek yok" denklemini kullanmaya çok erken başlamışsınız, eskaza başkan falan olsa göz açtırmayacaksınız.
    bu arada bir yıl stajer öğretmenlik yaptığı için istifası öncesi resmi olarak öğretmenlik yaptığı süre 1 (bir) yıl.
  • istenirse, 30 yıl önceki istifa dilekçesine kadar bulunuyor yani.

(bkz: hanım diplomamı getir)

edit 1:
    bir devlet memuru, özel sektörde iş yapabilmek için devlet memurluğundan istifa etmesi gerekir.

ayrıca devlet memurları; gerçek kişilere, özel hukuk tüzel kişilerine veya kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarına ait herhangi bir iş yerinde veya vakıf yükseköğretim kurumlarında çalışamazlar (657, md. 28).

gol linki :
    https://www.youtube.com/watch?v=b_vqkf2dzxi
  • abartmayin lan adam cumhurbaskanligi icin istifa etmis iste hahah
  • hayatıyla ilgili her bir detayı anlatmak zorunda değil diye düşünüyorum. yada anlatmaya değer görmemiştir. çok merak ediyorsanız canlı yayına çıktığı bir gün gazeteciye mail atarsınız, o da muharrem inceye sorar.
  • diploması olmasa yapamayacağı bir meslekten istifa ettiğinin kanıtıdır.

diploması olmayanların 1988'de ne iş yaptığını bilen var mı?
  • yani adam üniversite mezunu
  • hocam, bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak?
  • ağlayın ak partinin köpekleri.
    siz insanlık da bilmezsiniz. haysiyet de.
    anca bötle çamur atmaya uğraş dur.