şükela:  tümü | bugün soru sor
 • henüz yoktur.

  seçim gecesi ortadan tüyen kayıp balık muharrem, abd'nin bizi tehdit etmesi ve ambargo koyması hakkında sadece devleti suçlayan birkaç tvit attı. o da geçen hafta.

  sen hitabeti iyi bir adamsın, çıksana kamera karşısına, ülkenin hakkını savunsana. al sana muhafazakar seçmenden oy getirecek hamle.

  ama yok, kendisi kurultay derdinde. ülke yansın umrunda değil. tek derdi chp genel başkanı olmak.
 • tepki verse, vereceği tepkiyi de beğenmeyeceksiniz ki... muhtemelen abd'nin tek bir vatandaşının hakkını savunmak için müttefiki olan bir ülkeye yaptırım uygulamasını saygıdeğer ve karakterli bir duruş olarak değerlendirecektir... ışid'in canlı canlı yaktığı askerlerimiz için kılını kıpırdatmayan hükümeti desteklemeye devam edenlerin anlayabileceği bir durum değil...

  (bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi)
 • süleyman soylu'nun tepkisinden çok daha gerçekçi ve akla uygun olacağı aşikardır.
 • muhafazakar seçmenden oy gelecekmiş. bu muhafazakar seçmen 16 sene, durum buraya gelene kadar hicbir sefer oy tercihini değiştirmedi de muharrem ince twitter'dan iki üç eksiciye osbir çektirecek, ana akım medyada siklenmeyecek bir açıklamasıyla alıp götürecek. amacı bağcıyı dövmek olanların, beğenmedikleri muharrem ince yerine önerecekleri pirüpak, hatasiz kul, adeta bir atatürk klonunu merak ediyorum. yoksa reyiz'e devam.
 • hala yoktur. hala koltuk derdinde.
 • ülkenin başına geçmek isteyen birisine koltuk derdinde diyerek, karalamaya çalışan moron yazar beyanı.

  muharrem ince ne yapsın amınakoyayım? eline tüfek alıp ateş ede ede mi ilerlesin? vice şehrinin belediye başkanlığı için mi uğraşıyor bu adam ?

  ince: abd’yi kınıyorum.
  moron yazar : hüloğğğ.

  (bkz: entry girmiş olmak için entry girmek)
 • tepki vermek diyince aklına eline tüfek alıp ateş etmek gelen malların normal karşıladığı tepkisizlik.

  meydanlarda çıkıp söz konusu vatansa gerisi teferrutattır demeyi biliyor. ortada bir yaptırım var ama adam şu an sadece kaç kişi imza vermiş kurultay yapılacak mı bunun derdinde.

  muharrem ince kitle sahibi bir insan. biz sözü ile meydanlarda milyonlarca kişi toplayabilecek biri. abd'nin bu yaptırımına karşı kişisel hırslarını bırakıp ülkesine sahip çıkması gerekiyor. eline tüfek almasın, insanlara seslensin yeter.
 • ne mal insanlar var ya. adam ana muhalefetin başına geçmeye çalışıyor işte daha ne yapsın. sıfatsız sıfatsız çıkıp boş boş konuşsun mu?
 • muharrem ince:" ekşi sözlük te abd yaptırımlarına bir tepki vermediğim söylenmiş. ekşi sözlük çok çok önemli ve çok seçkin insanların yazdığı bir platform olduğu için buna üzüldüm açıkçası.

  bu yüzden asil ekşi sözlük yazarlarını memnun edebilmek için gereken tepkiyi veriyorum şimdi: hamuna godumun amarigası, hamuna godumun çocukları sizi... inşallah asil ekşi sözlük yazarları tatmin olmuştur"

  (bkz: bi bitmediniz amk)