şükela:  tümü | bugün
  • "başörtülü bacım’ diyorsunuz, başörtüsüzler de sizin bacını değil mi? başörtülüler de, başörtüsüzler de bizim bacımız. benim bir tane kız kardeşim var, kapalı, açık değil." sözlerine sahip başkan adayı.

dikkat ettiniz mi kendisi kız kardeşi üstünden siyaset yapmadığı gibi kesinlikle bunu seçim malzemesi yapmamıştır. ailesinde bulunan kadınların bir çoğu başörtülü ama adam bunu bir kere bile diline dolamadığı gibi oy devşirmek adına mitingde sahnelere çıkartmadı.
    bu sözünü de az evvel tamamen tesadüf eseri denk geldim ve araştırınca doğru olduğunu gördüm. yeni birşey değil, söylediği bundan 5 sene önce 2013 ekim ayı.
    radikal linki
    gazeteport linki
    akşam gazetesi linki

şimdi bu adamın orucuna, namazına, inancına, ailesine ve türevinde ki her konusuna iftira ve karalamayla yaklaşanların vicdanı nasıl rahat edecek?
    utanmıyor musunuz yaptığınızdan? insanların dini değerleri kendisine aittir, bunu kör göze sokar gibi ifşa etmek yalnızca şovdur. bunu daima diline dolayıp bunun üstünden çıkar elde etmek samimiyetsizliktir. ince bu vasıflara sahip değildir, umarım hiçbir zaman buna sahip olmaz.
  • (bkz: muharrem ince'nin başörtüsü ikiyüzlülüğü)

bu videoda söylediği şeyleri başı kapalı kız kardeşinin de yüzüne söyleyebildi mi acaba?
  • tıpkı memleket gibi ailesi var, tıpkı ayrışmamış türkiye gibi link