şükela:  tümü | bugün
  • evet sevgili eksi dostlari, ben subjektif analizden daha cok somut verilerle konusurum bilirsiniz. chp genel baskani adayini belirlemeden once eksi sozluk ici anketlerde yuzde 60'larda dolanan meral aksener hanimefendi, kilicdaroglu adayina "gel bakalim buraya" dediginden beridir yuzde 35'lerde seyretmekte. bunun yani sira meral hanim'in eski mitinglerinde katilan kisi sayisi ve cosku yerini issizliga ve umutsuzluga birakti. nitekim kemal kilicdaroglu'ndan oldukca rahatsiz olan chp secmeni kendilerine siginacak liman ararken meral hanim'a sokulmustu. ancak muharrem ince gibi konustugunu dinleten bir adam onlerine tercih olarak sunulunca dogal olarak bahsi gecen suni adayi terkedip eski yerlerine donduler. bu yuzden de sayin aksener'in balonu tahmin ettigimizden erken patladi. umarim ilerleyen gunlerde dogrudan ya da dolayli olsa da bel alti siyaset gutmezler. gerci gutseler de kanalizasyon medyasi yuzunden duyabilecegimizi sanmiyorum. bu arada ben rte'yi destekliyorum.

bu arada ilgili birkac entry icin:
    (bkz: meral akşener'in sönük geçen balıkesir mitingi)
    (bkz: meral akşener'in 1 milyon imza bulamaması)
  • ben mhpliyim. aksener’e oy vermeyi dusunup vazgecen biriyim ama keske patlamasaydi o balon.
    aksener hanimin ikinci turda sansi varken ince’nin yoktur.
    bu ulkeye ne yarar varsa solculardan var diyen, aklinca solcular daha zeki olur daha entelektuel olur vs gibi dusunen basit birinden herhangi birinin gercekten yuzde elliyi gecebilecigini dusunuyor musunuz?

milliyetci-ortanin solu olan ecevit 44 aldi.
    bakin solcular iktidar olamaz demiyorum bu herif olamaz bu argumanlarla diyorum.
  • yazar nicki: patternicus. yazdıklarına bakınca aktroll olduğunu anlarsınız, gaza gelmeyin.

(bkz: ince mi akşener mi tartışması yapmama kampanyası)
  • dile getirilenin doğru olmadığını söylemek iyimserlik olur.
  • tamam patladı diyin de siktirip gitsin şurdan.

bir akbok iddiası.
  • birtakim kadrolu aksener destekcisi ergenin feryat figan ettigi hususu goruyorsunuz arkadaslar. onlar da biliyorlar, muharrem ince gumbur gumbur eziyor kendilerinin ne idugu belirsiz ideolojilerini. bunun uzerine kendi minik akillarinca ince mi aksener mi tartismasi yapmama kampanyasi baslatiyorlar. komik olan da kampanyaya katilan yok. assdfasddf.
  • akp’lilerin muhalefeti birbirine düşürme çalışması için ortaya attığı görüştür.

bu vesileyle, ikinci tura erdoğan’ın karşısında ince de akşener de kalsa oy atmayan muhalif türkiye’nin geleceğini kurtarma şansını tehlikeye atacağının farkında olmalı.

devir sağ-sol devri değil.

adım adım düzeleceğiz. ilk adım 24 haziran’da ikinci adım 8 temmuz’da.
  • ooo akbok dezenformasyonu! almam canım yılan sevmiyorum!

hadi naş!
  • yok ince balon patlatiyeah, yok akşener kübü çatlatiyeah.

bak vallahi bak 155'i ararım. kürtaş mı yapıyon len burada pis aktroll.

(bkz: hassiktir diyorum)