şükela:  tümü | bugün
  • o mu değil mi bilemedim ama benziyor

ekleme: şu etil alkole de bir çözüm buluverin be.

ekleme2: karşımızda saf, temiz bir anadolu insanı yok. çıkarları gereği akpye oy veren insanlar var tıpkı chp ya da x partiye oy verenler gibi. ki kalkıp videoyu izlemesin ya da doğru zannetsin.
    ama saf olanlar ve hemen atlayanlar da yok değil. tıpkı (bkz: biz bir numarayız amerika falan gerimizde) başlığında gördüğümüz sazan bir muhalif kitle olabileceği gibi. onlara da bir şey diyemem. allah akıl fikir versin derim. ayrıca özelden adını soyadını yazan kitleye de aynını söylüyorum. allah akıl fikir versin.
  • dengeleri değiştirecek olan görüntüler, ben böylesini görmedim. hani hacıydın muharrem? yine çaktın gılışdaroğlu yine çaktın.
  • o, o, kesin o. içki içiyor bu maarrem. oyum içki içmeyen hırsıza, çocuk tecavüzcülerini savunana.
  • bu da alkol komasına girdikten sonrası.

https://youtu.be/w39xwhmpv1a
  • böyle başlıklar trol başlıklarıdır. biliniyor ki ekşi sözlüğe girip, bu başlığı görüp, videoyu bile açmayan insanlar var ülkede.
    onlara oynuyorlar.
    hayırlı trollemeler.
  • görüntülerdeki şahsın hal ve hareketleri bana bir fizik öğretmeninden daha çok ülke ekonomik olarak bataktayken "sana kek verem mi" diyerek ortalıkta dolaşan başka birisini hatırlattı ama olsun, izlenmesi gerek...

keza, görüntülerdeki gerçekten muharrem ince ise eğer, fizikçi, kuantum, gariban, zenci, yüksek tansiyon, yandaş zortlatan unvanlarına bir de sir unvanı eklemek gerekecek.
  • aynen panpa,burada da raki içiyor bay muharrem

1

2
  • troll olsun diye dahi bu tür cümleler içeren başlıkları solda göstermenin sakıncalı olacağı kanaatindeyim.

karşımızda olan ve ikna etmemiz gereken insanların şuurunu düşündüğümüzde pek de haksız olmadığımı düşünüyorum.
  • iftarı rakı ile açan benim zerre sikimde olmayandır.