şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin twitter'dan yayınladığı anneler günü temalı paylaşım

annesiyle olan diyaloğu içimi ısıttı, kendi ailemin bir parçası gibi hissettim her birini.
  • gayet samimi olan videodur. muharrem bey'in annesine, anadolunun her köyünde rastlayabilirsiniz. chp'ye halktan kopuk, elitist parti yakistirmasi yapanlar iyi baksinlar. boyle bir annenin evladi mi camileri ahir yapacak aktrol kardeş?
  • 12'den vuran paylaşımdır. mufazakar bir aile teması, dürüstlük vurgusu ve gerçekten de halkın içinden gelen bir insan oluşu gayet olumlu işlenmiş.
  • muharrem ince’yi inşallah zekiye annenin duası cumhurbaşkanı yapacak. gayet samimi ve doğal bir video olmuş düşünenlere helal olsun.
  • "iyiyim oğlum seni seyrediyorum televizyonlarda" derken ağlamaklı olması bir hayli duygulandırdı beni. ağlamamak için kendini kasarken boğazında oluşan ağrıyı burdan hissettim.
  • bu adam camileri ahır yapamaz anası izin vermez.
  • kadının ağlamaklı olduğu an ve durumu geçiştirmeye çalıştığı an, içim bi' fena oldu.
    iyi insanlar, umarım bu sefer kazanırsınız.

not: ilk turda akşenerrspor.
  • süper paylaşım. benim annemle olan ilişkimden daha samimi olmaları şahsen beni üzdü. şehirde hayat çok değişik akıyor artık. annenin bir anlık ağlamaklı olması doğallığın resmi.

tweet'in altındaki yorumlar da bir o kadar komik ve acınası. altın kaşıklarla bardaklarla beslenenlerin şakşakçılarının taşralı bir ailenin samimiyetini sorguluyor. gerçekten tüm kargaları ölecek... gülmekten.
  • her şey açık ve net ama akplilere sorarsanız chp yerli ve milli değil.

sahi bu yerli ve millilik ne? sayın tezekçinin bu video bağlamında pislik bir açıklaması olur mu acaba?