şükela:  tümü | bugün
  • tipik anadolu kadınıdır. dini özünde yaşayan, çağın kirliliğine bulaşmamış muhteşem bir insan. konuşmasından ve tavırlarından belli oluyor. bu videoda çok güzelmiş tv'ye seçim reklamı verilecekse bu sene bunu yayınlasınlar. çok masumane bir video olmuş.

inşallah bu seçimi bu anamız gibi iyi'ler kazanır.
  • güzel ahlakıyla, dürüstlüğüyle, merhametiyle, türkiyenin üzerine güneş gibi doğan bir hazine hediye etmiş olan annedir, annelerin hakkı ödenmez derler ya işte bu annenin hakkını hazine olan evladı bile ödeyemiyorsa düşünün artık kendisi ne kadar değerli bir annedir. sadece muharrem ince'nin değil tüm türkiyenin annesidir artık bu anne.
  • ‘’evine dön oğlum siyaset yapma.’’ demiştir.
  • tipik güçlü rize kadınıdır
  • çok sevdim.
  • lan arkadaş bıktırdınız ya,
    bu millet niye böyle ben anlamıyorum.

muharrem ince'nin annesi fakir, minnoş, iyi yürekli
    yok muharrem ince ayakkabı boyuyor çok mütevazi,
    yok bisiklete biniyor, halk adamı vs. vs. vs.

lan isterse kuru sulu karıştırıp içsin, çocuklardan nefret etsin, yaşlılara değer vermesin vs. vs.
    ülkeyi iyi yönetsin, yerli kaynakları iyi kullansın, paramızın değerini arttırsın,
    eğitimde gelişme sağlasın, benim gelirimi, konforumu, hayat kalitemi arttırsın da isterse kişisel olarak en kötü insan olsun.

işte bu toplumun okumuş da olsa dar dünya görüşlü olmasından kaynaklanıyor banane kardeş annesinden banane?!!

kendi kişiliği de umrumda değil cumhurbaşkanlığı bir görevdir, nasıl ki fırıncımın, öğretmenimin, doktorumun annesi babası dıdısı babası ya da özel hayatı umrumda değilse cumhurbaşkanımın özel hayatı da ailesi de zerre umrumda değil.

iyiyse de umrumda değil kötüyse de umrumda değil.

not: meral akşener olmazsa, muharrem ince'yi cumhurbaşkanı olarak görmek isteyen biri.
  • an itibarıyla halk tv'de istanbul mitinginde röportaj yapılan teyzemiz.

https://www.youtube.com/watch?v=cn1xfqdp68q