şükela:  tümü | bugün soru sor
  • muharrem ince'nin chp binasında kalabalık bir şekilde asansöre binmesi sonucu hareket edemeyince söylediği acı söz:

"partinin niye iktidar olmadığı burdan belli. bu kafayla iktidar olamaz"

https://twitter.com/…ak29/status/993475286632148992

asıl bomba muharrem ince'nin bu sözü sonrası asansörün içinden bu hareketlerinizle gerçekten de olamazsınız denmesi. kesin kılıçdar'ın adamı bunlar. yıldırmaya çalışıyorlar.
  • yalan mı söylesin, öz eleştiri mi yapmasın, kandırıldık diye mi söylesin sürekli? adam haklı, çatır çatır da konuşuyor. size sizi siken lazım galiba?
  • ahahahah.
    asansöre binmeyi bilmiyorsunuz ülkeyi nasıl yöneteceksiniz diyor mealen.
    koskoca cb adayı bile partisinden umudunu kesmiş. yazık.
  • güldürmüştür. haklıdır.
  • kılıçdaroğlu'na yapılmış "ince" bir göndermedir.

böyle adamlar lazım bu ülkenin başına.

kılıçdaroğlu istenmiyorsun artık.
  • mitingini yayınlamayan trt habere çıkmasını sağlamıştır.
    adamın mitingini yayınlamayan sadece ince hakkında akepelilerin yaptığı eleştirilere yer veren trt bu olayı da chp adına kullanak için haberleştirmiştir.

şerefsizsiniz.
  • asansöre doluşup hiç tınmayan bencillere cevap olmuştur. adam haklı yani, bu ne rezillik, kimse de demiyor ki inek de 2 dakka sonrakine bir daha bineriz sanki incileri dökülecek. tabii onlar seçkin, elitist koca başkan adayı inmeli! chp'nin sorgulama yapması adına ilginç bir görüntü olmuş.
  • doğru söylemiş bu chp den bi bok olmaz. daha başkan adaylarına saygıları yok. başkanlarından marabalarina kadar.
  • şahsen ben olsam muharrem ince'nin yerine onları yukarıya gönderirdim. bak o zaman sen habere...
  • harika bir davranış olmuş, chp için de güzel bir özeleştiri. yıllardır söylüyorum, bu ince chp'yi raya sokar diye de iki seçimde de ne hikmetse kemal başa geliyor. böyle adamlar lazım artık bozuk düzenden, kaypak insanlardan, kraldan çok kralcılardan bıkmış bir adam.