şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince'nin chp binasında kalabalık bir şekilde asansöre binmesi sonucu hareket edemeyince söylediği acı söz:

"partinin niye iktidar olmadığı burdan belli. bu kafayla iktidar olamaz"

https://twitter.com/…ak29/status/993475286632148992

asıl bomba muharrem ince'nin bu sözü sonrası asansörün içinden bu hareketlerinizle gerçekten de olamazsınız denmesi. kesin kılıçdar'ın adamı bunlar. yıldırmaya çalışıyorlar.
  • işte bu yüzden seviyorum bu adamı.
    kendi tabanını, kendi partisini de eleştirebiliyor.
    bunu söz ile de değil, tek başına dokunulmazlıklara hayır derken de gösterdi.
  • yalan mı söylesin, öz eleştiri mi yapmasın, kandırıldık diye mi söylesin sürekli? adam haklı, çatır çatır da konuşuyor. size sizi siken lazım galiba?
  • ahahahah.
    asansöre binmeyi bilmiyorsunuz ülkeyi nasıl yöneteceksiniz diyor mealen.
    koskoca cb adayı bile partisinden umudunu kesmiş. yazık.
  • güldürmüştür. haklıdır.
  • kılıçdaroğlu'na yapılmış "ince" bir göndermedir.

böyle adamlar lazım bu ülkenin başına.

kılıçdaroğlu istenmiyorsun artık.
  • mitingini yayınlamayan trt habere çıkmasını sağlamıştır.
    adamın mitingini yayınlamayan sadece ince hakkında akepelilerin yaptığı eleştirilere yer veren trt bu olayı da chp adına kullanak için haberleştirmiştir.

şerefsizsiniz.
  • asansöre doluşup hiç tınmayan bencillere cevap olmuştur. adam haklı yani, bu ne rezillik, kimse de demiyor ki inek de 2 dakka sonrakine bir daha bineriz sanki incileri dökülecek. tabii onlar seçkin, elitist koca başkan adayı inmeli! chp'nin sorgulama yapması adına ilginç bir görüntü olmuş.
  • doğru söylemiş bu chp den bi bok olmaz. daha başkan adaylarına saygıları yok. başkanlarından marabalarina kadar.
  • şahsen ben olsam muharrem ince'nin yerine onları yukarıya gönderirdim. bak o zaman sen habere...