şükela:  tümü | bugün
  • o gece kimse uyumayacak. zira 8 temmuz gecesi henüz belli olmayacak sonuçlar. 9 temmuz’u şimdiden izin aldım. bütün gece sandığımı koruyup eve döndükten sonra sabaha karşı o buz gibi biramı açacağım. boşa geçmiş 16 senemin şerefine kaldıracağım kadehimi. çok şükür diyeceğim. bu da bitti. sonrası bayram.
  • (bkz: uyanmak)
  • kafaya koydum. projeksiyon cihazımla balkondan, mahalledeki karşı duvara muharrem ince’nin zeybek oynadığı görüntüleri yansıtacağım. https://youtu.be/pdagodio9qm
  • sabaha kadar zeybek oynayacağız
  • bi ufak açarım
  • ağlayacağım. matematiksel olarak buna inanıyorum, kazanacağız. ama pratikte öyle olmayacak. hilelerle kaybedeceğiz. erdoğan 2-3 farkla yenilgiyi asla kabul etmez, hileler çoktan hazırdır sonuçlara göre devreye girecektir. en az 5-10 puan arası fark atılması lazım ki hile yapmaları bile imkansız hale gelsin.
  • (bkz: halay)
  • adağım var. adağımı yerine getireceğim.
  • sokakta çılgınlar gibi halay çekecem.
  • 24 haziran'da akp her halükarda kaybedecegi icin 8 temmuz'a kadar gecen sürede halk daha da bir istahli olacak, tamam artik bunlari devirdik son bir tekmeyi vuralim psikolojisiyle cumhurbaskanligi koltugunu rte'nin altindan cekeceklerdir.

o gün cok acayip olacak, galatasaray'in uefa kupasini almasi, türkiye 3. lügü vs gibi bir ortam olacaktir.

muhtemelen ertesi gün anitkabir'e giderim.