şükela:  tümü | bugün
 • gayet doğal önergedir. tarih 2009, kamu personeli kılık kıyafet yasası yönetmeliğine uyulmaması ile ilgili soru önergesinin nesi garip ola ki?

  aynı apolet meselesi gibi. tsk disiplin yönetmeliği ne diyor? bu yönetmeliğe uymayana ne yaptırım var? bu yaptırım uygulanmış mı?
 • işin garibi adamın anası ve bacısı da başörtülüdür. imam bir babadan ahmet hakan gibi bir tip çıkabiliyorsa demek ki böyle bir aileden de muharrem ince gibi chp'de bir mevki kapmak için zamanının başörtüsü düşmanını çıkabiliyor. böyle bir ailede doğup büyüyen bir çocuğun başörtüsü düşmanı olabileceğini düşünmüyorum. ulan koltuk sen nelere kadirsin.

  (bkz: tiyatrocu muharrem ince/@fillizof)

  edit: bir çaylak mesaj attı muharrem ince ortada bir yasak var, o yasak çiğnendiği için önerge veriyor bunda bir yanlışlık yok gayet normal bir önerge diyor. şimdi böyle düşünen güzel insanlar ve art niyetli olan savunacağız diye ne dediğini bilmeyen sevgili ok troller; ortada bir yanlış var ve bu yanlışın doğurduğu mağduriyetler var. madem muharrem ince bu kadar iyi bir insan; ak partiye, 'kardeşim bir de islamcı olacaksınız neden bu saçma salak ilkel yasağı bir an önce ortadan kaldırıp mağduriyetleri gider miyorsunuz' diye önerge vermesi gerekmez miydi. bunu demiş mi? hayır. yanlışın üzerine yanlışla gidilmiş, klasik laik-yobaz chp davranışı sergilenmiş, bir de gelip burada savunuyorsunuz. kaybolun ok troller sizi.
 • 9 yıl önce verilmiş bir önergedir.

  demek ki durumlar vahim, adamın binlerce önergesi var neden onları da koymuyorsunuz.

  al bu da önerge

  özet: gelen mesaj
 • ne bulsak ne bulsak diye çırpınanlar, her mitingini her konuşmasını saniye saniye izleyenler bir şey bulamayınca 9 yıl önceki önergeyi çıkaralım bari demişler.

  aferin koçum sana otur yıldızlı beş...
 • ortada bir yasak var ve çiğnenmiş. muharrem ince tüm adaletsizliklerde olduğu gibi yine hesap soruyor. bilmem anlatabildim mi ?
 • muharrem ince annesini ve kardesini basortulu oldugu icin gunlerce ekranlara cikartti. haciligindan hocaligindam bahsetti. ihl meselesini anlatti, abdestsiz gezmediginden, ayetel kursi okudugundan bahsetti, namazdan namaza kosuyor, acilisi kuranla yapiyor falan filan...

  millet de bos durmuyor tabii. misal bir okul ogretmeni camiileri gezdirip namaz kildirdi diye ceza aliyor muharrem ince sayesinde. basortulu bir hanim hakkinda önerge veriyor kendisi. ramazanda alkol alirken görüntüleniyor.

  arkadasim, ne yaparsa yapsin ne icerse icsin. bu milletin umrunda degil. yeter ki oldugu gibi gorunsun. yoksa sakil duruyor, inandirici gelmiyor. halk oyle sizin sandiginiz gibi aptal falan degil. boyle basit seylerle pr calismasi yapmayin rezil oluyorsunuz. erdogan neden radikal sol kesime yaranmak icin alkol almiyor?

  yapmayin etmeyin.
 • önergenin verildiği tarihte cevabı veren bülent arınç, fetö'nün türkçe olimpiyatlarında hüngür, hüngür ağlıyordu. gel bitsin bu sıla hasreti, hocaefendimiz vb. güzellemeler siyasiler tarafından meydanlarda söyleniyordu.fetö'nün bir örgüt olduğunu, ülkeye büyük sıkıntılar çıkartacağını söyleyenlerin ise üzerine yürünüyordu.
  yine aynı tarihlerde, ergenekon balyoz vb. bahaneler ile fetö'cü hakimler tarafından kahraman türk askerleri hapise atılıyordu.
  olaya önce bu açıdan bak, sonra muharrem ince'yi beraber tartışırız.
 • yasakçı ve baskıcı kafa tarihe karışmadı, sanılanın aksine 90'larda kalmadı ve dipdiri ayakta, sadece ellerine güç geçmesini bekliyorlar.