şükela:  tümü | bugün
  • alkol alan cumhurbaskanina hasret kaldik. benden oy alabilir ikinci turda.

ekleme:

" sanki daha onceden akp'ye verdin de, ne degisecek " seklinde mesaj atanlar oldu. 2007'de akp'ye, 2011'de bdp'ye verdim. bu secimde de 1. turda demirtas'a, ikinci turda da ince'ye oy verebilirim.
  • türkiye'de başbakanlarda ve cumhurbaşkanlarında görmek istediğimiz tarzda fotoğraflara örnektir.

bira içmek cumhurbaşkanı adayı olmaya engel değildir ki. ama diploma olmaması ve yüce divan tarafından yargılanmaktan korkmak cumhurbaşkanı aday olmaya bence engel olmalıdır.

ek: başlığı açan yazarın özelden küfürlü üslubunu tasvip etmesem de, entry'sindeki ironiyi anlıyor ve özümsüyorum.
  • fetöcülerin photoshop çalışmasıdır.

fotoğrafın orjinalinde ayran içmektedir sayın ince. milli irade fetöcülerin bu oyununu bozmak için sayın ince'ye oy vermelidir.

durun bakalım bir şey deniyorum. *

edit: sağolsun bir yazar arkadaşımız fotoğrafın orjinalini bulmuş.
    (bkz: #76606739)
  • bu ülke bu montaj şantaj işlerinden çok çekti. 17 25 aralık olaylarını herkes hatırlıyor taptaze.
    resmin orcinal versiyonu bu. lütfen yayalım.

bu vatan hainlerinin oyununa tekrar gelmeyelim. reis, bu yavşak montajcı tayfaya sümsüğü vurdu biz de vuralım. tübitak başkanı da önümüzdeki günlerde açıklama yapacaktır "fotoğrafı görmedim ama kesin montaj" diye. biz ondan iyi bilemeyiz tabi.
  • afiyet olsun dediğim fotoğraftır. tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemekten, kul hakkı yemekten, rüşvet alıp vermekten, haram yemekten, ayakkabı kutularında istiflenmiş milyon euro ve dolarlardan çok daha hayırlı bir fotoğraftır ayrıca.
  • içki içti diye oy vermeyecekler oyunu alıp götüne soksun,rüşvet yiyene laf yok,yurtlarda erkek çocuklarını istismar edene laf yok,300 madenciyi katledip istifa etmeyenlere laf yok,ekonominin anasını sikenlere laf yok,fetöyü ülkenin anasını siksin diye her hücreye yerleştirenlere laf yok,binalinin kumar oynayan oğluna laf yok,yurt dışına para kaçıranlara laf yok,içkiden milyarlarca lira vergi alırken laf yok muharrem ince rakı içti diye algı yapıyorsun algını sikeyim nokta
  • asgari ücretin 1600 tl olduğu bir ülkede, 1100 odalı sarayında, kilosu 4500 tl olan beyaz çayı içmekten daha helal bir faaliyettir.
  • hemen hafıza tazelemek için google'a bakıyoruz ve bir de ne çıkıyor,

kumar oynayan akp'liler listesi için tıklayın.

öptüm cınıms.
  • muharrem ince bira içerken fotoğraflanır büyük suç olur ama yüzlerce tape ortalığa dökülüp paralar sıfırlanırken 'nolcok yo horkos çoloyor' olur. çalma, çırpma, hileli sınavlar, hileli ihaleler herşey serbest bu şekilde ülke yönetebilirsin ama bira içersen olmaaaaaaz! beyin terk olmayagörsün bir insan, yani beyin gerçekten salata malzemesinden öte birşey olmalı şu hayatta...
  • ozgurluk, adalet, demokrasi, esitlik, liyakat, ekonomi, adam gibi egitim, herkes icin esit duzeyde saglik hizmeti gibi konulari cozsun, isterse ot ceksin, isterse bal kabagina tapsin. zerre kadar umrumda olmaz.