şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kulislerde konuşulan ihtimal. mhp'nin ittifaktan çekilip yerine akp-chp ya da akp-hdp ittifakının kurulabileceği diğer söylentiler arasında.
 • seçim ne ara bitti de kulislerde konuşuluyor aq? ben bu aktrollerin ne içtiğini merak ederdim ama cehapeliler daha sağlam bi madde bulmuş sanırım.
 • erdoğan destekçisi olarak, temenni ettiğimdir.

  kim ne derse desin, muharrem ince rakibin mert olanıdır. siyasete kalite ve vizyon getirmiştir.

  sayın erdoğan, şimdiye kadar başka görüşlerdeki siyasetçileri yönetime katma konusunda açık görüşlü olduğunu herkese göstermiştir.

  ertuğrul günay, yiğit bulut, süleyman soylu, numan kurtulmuş, tuğrul türkeş, jülide sarıeroğlu gibi isimlere partide söz hakkı vermiş bir lider olarak, erdoğan, memleketin faydasına olduğunu düşünürse sayın ince'ye gayet tabi cumhurbaşkanı yardımcılığı teklifinde bulunabilir.

  kültür, milli eğitim ve diyaneti ince'ye bağlamadıktan sonra ak parti tabanından da erdoğan'ın bu kararına karşı çıkan olmaz. aksine, sosyal demokrat seçmenin saflarını bölerek yerel seçimlerde avantaj elde eder.

  bence sanayi ve teknoloji konusunda, saygı ve hoşgörü konusunda, demokrasi ve insan hakları konusunda, refah konusunda ülkeye, hatta ak partiye katkı sağlayabilecek bir isimdir sayın muharrem ince.

  sayın muharrem ince de millidir, vatanseverdir. erdoğan yoğurdu tahta kaşıkla yerken, muharrem ince yumrukla yemektedir.

  umarım böyle bir teklif gerçekleşir, ve umarım muharrem ince de olumlu yanıt verir.

  biz, birlikte türkiye'yiz...

  edit: jöleliyi yazmasam olurmuş. diğer isimlere saygısızlık olmuş. kusura bakmayın