şükela:  tümü | bugün soru sor
 • y-akp'li trollere niye bu kadar dert oldu anlamadığım olaydır.

  (bkz: habur karşılaması)
  (bkz: megri megri)

  https://galeri12.uludagsozluk.com/…amasi_810450.jpg
 • dün “açılım” adı altında enseye tokat totoya parmak modunda olanlar bu gün nezaket ziyaretinden terörizm çıkartıyor. komik
 • ya görende bu elestiren ak partilileri,

  öcalan mektubunu dolmabahcede hdp ile okumamis,

  öcalan posteri, kürdistan bayragi tasimayi yasalastirmamis,

  türk askeri onunden pkklilarin gecmesine izin vermemis,

  her türlü milliyetciligi ayaklar altina aldik dememis,

  sayin öcalan hic dememis,

  sehitlere kelle dememis,

  falan sanacak.

  tanim: henüz suclu olduguna karar verilmemis tutuklu olarak yargilanan bir parti genel baskaninin esine yaptigi ziyarettir.
 • biri yapınca büyük barış adamı, dalai lama olur; öbürü yapınca terörist destekçisi olur. böyle böldüler işte güzel ülkeni. ah bir uyanabilsen.

  hayır her şeyi bırak; senin adam denedi eline yüzüne bulaştırdı, bom bok etti bıraktı. bu adamın denemesi neden olmuyor ? barış değil mi nihai amaç ? ayrıca bu demirtaş adamı, bu seçimde cumhurbaşkanı adayı değil mi kardeşim ? tutuklu ama hükümlü değil. seçime girebiliyor.

  hem tutuklu, hem hükümlü, hem de tescilli terörist başı ile görüşülebiliyor da; bir cumhurbaşkanı adayının eşi ile neden görüşülemiyor ?

  ben söyleyeyim; insanlık ölürse daha fazla oy alacaklar olduğu için.

  not: gidin bakın zeytin dalına, teröristlere karşı fikirlerim orada var.
 • çıldırın lan. hadi yırtın kendinizi. ince'ye pkk'lı deyin. korkudan ne yapacağınızı şaşırdınız. ülkede yaklaşık 5 milyon civarı destekçisi olan adamın, her ne kadar yanlış söylemleri olsa da oyunu toplamaya çalışıyor. gayet de mantıklı yapıyor. din din diye milleti kandırıp filistin çocukları için yalandan kamera önünde ağlasın mı akp kesiminden oy almak için ? en azından adam dürüst. herkes de diyor ki ince selo'yu çıkaracam demeseydi oyum ona. ulan bahaneniz bu bahaneniz. ince ne yaparsa yapsın sağ kesimden zorlasan yüzde 1-2 alır. bak şimdi hdp'den yüzde 10 alacak. demirtaş'ın içerde olmasının asıl sebebinin muhalefeti zayıflatmak olduğunu biliyorsunuz. yoksa sadece o söylemleri yüzünden girmedi içeriye. ince gümbür gümbür geliyor. sağ kesim artık oturup düşünsün. onları ikna etmeye çalışmaktan gına geldi. laf anlamıyorlar. akp'nin en zayıf olduğu dönemdeyiz. bu seçime kazandık kazandık kazanamadık bitti birdaha rte devrilmez.
  (bkz: son şans)
 • sonuçta atatürk'e hakaret eden yunan aşığını ziyaret etmemiştir.
 • incebir davranıştır.
  ahlaksızca esprisi kasmaya çalışan orospu çocukları, anneleri ile karıştırıyorlar heralde. evlerine her gelen analarını sikip geri dönüyorsa demek ki...
 • kadir mısırlıoğlu adlı fesli ibneyi ziyaret etmesinden daha iyidir.