şükela:  tümü | bugün
  • daha adaylığının 2. gününde hızlı giriş yaparak sırtını pkk'ya yaslayan demirtaş'ı ziyaret edecek.

not:kemalist

edıt2: bana aktrol dıyenlere yazıyorum aılecek chpliyiz her seçimde de chp'ye oy vermiş bıreyim.

edıt3: https://www.youtube.com/watch?v=maxgdvieegi alın sözde demokrası kahramını demırtaş'ın başkan apo'nun heykelını dıkeceğız açıklaması.

kaynak : http://www.cumhuriyet.com.tr/…mirtas_a_gidecek.html
  • 5. günün şafağında oslo'yu unutan orospu çocuklarının varlığını hatırlattı.

koca bir millete "pkk" etiketi yapmak ancak sizin aklınıza gelir sayın amına koduklarım. her kürt pkk'lı ise önce kürt milletvekillerinizi ayıklayın.

neyin kafasını yaşıyorsunuz acaba? dünya da var olan bütün terör örgütleri ile masaya oturdun ve haberin yokmuş gibi davranıyorsun.

not: ben türk'üm, ama daha öncesinde insanım. demirtaş'ın suçsuz yere yattığına inanıyorum.

demokrasi işine geldiğinde eğip bükebileceğin bir sistem değil. yazılı kanunları var. orospu çocukluğunun lüzumu yok.

düzeltme: imla

düzeltme 2: yalova'lı, boşnak türkü, dededen halkçı olm bu adam.

senin için garip olabilir ama adam demokrat. öğretmen. diploması var ulan daha ne olsun? mezun olduğunu iddia ettiği okul mezuniyetinden 2 sene sonra açılmamış bir kere. senin yeterlilik seviyen ilkokuldan öteye gitmiyor.

anlıyorum seni, sana yabancı bu kavram (demokrat) fakat dünyanın bir çok ülkesinde kabul görmüş doktrin bu. sonu insanlığa çıkıyor.

küfür eden arkadaşlara da cümlelerim var. buradan kuru sıkı sallamakla olmuyor bu işler. vatan haini diyen olmuş, çocuğuma küfür eden olmuş, anama sövmüşler, babamın anasını bile irdelemiş adamlar.

sövün lan, sen huzurla uyurken sobanın ateşi ile ısınmaya çalışırken boğulan, yanan insanlar da aklına gelsin. kağıt toplayıp eve ekmek götürmeye çalışan adamlara getirilen yasaklar gelsin, çocuklar ölmesin diyen öğretmen gelsin aklına. burada en baba milliyetçiliği yapıp boğaz köprüsünde çember sakalları ile kemerle dövdükleri 17 yaşındaki çocuklar gelsin aklınıza. biz "bu adam terörist" kanmayın fetö'ye dedikçe bizi inadına mahkemelerde süründüren, insanlarsınız. aşağılık davaların savcıları oldunuz. şimdi gelip duyar kasıyorsan, afedersin ama sikerim aşkını ızdırabını.

yıllarca ecevit'e yazarkasa atan adamı konuştunuz. atacak kasanız kalmadı.

lütfen vicdanınızı astığınız askıdan alıp solunuza yerleştirin.
  • dogru hareket.

kurt nufusunu dislamakla bir yere varilmiyor. oturup konusmak, uzlasmak lazim. gercekten demokratik bir sistemde yasamak istiyorsak, kapsayici olmak zorundayiz.

edit: kufurlu mesaj yollayacaksaniz bence yollamayin, adam gibi yazan herkese sirasiyla cevap veriyorum.

akp kurt acilimi yaptiginda etmedigim kufur kalmadigini iddia etmis birileri. uzlastirici ve kapsayici hicbir olaya lafim olmadi bugune kadar.
  • nickinde imla hatası olan çomarın başlığı.

ateş bacayı sarmış, hortumu uzatalım.
  • şivan perver'in s2ni emerken öcalanının kucağında gezmiş açılımcı ak domuzları rahatsız eden durum. fırsat buldukları anda da salih müslim'le yatağa girmişlerdi.
  • evet geldimm.

he doğru hareket aynen. sikime kadar yolu var kim pkk ile masaya oturursa.
    ciddi ciddi antipati mi kazanmaya çalışıyorsunuz napıyorsunuz? neyi savunuyorsunuz?
    akp hükümeti oslo görüşmesi yapınca söven bu tayfa değil mi? yavaş dönün lan yetişemiyorum. topunuzun allah belasını versin. chp yapınca bir bildiği vardır adamın mı oldu şimdi? lan siz bu seçimi kazanmak istemiyor musunuz? politikanızın ta amk. 40 yıl siz bu boyunduruktan kurtulamayacaksınız, benim tuzum kuru oy moy vermiyorum yiyin birbirinizi.
    edit: lan çıldıracam ya balık hafızalı orospu çocukları eveeeet orospu çocukları, ak47 ile devrimcilik oynayan primatları destekleyen bir oluşum bu malum sözde parti, ne demek lan onlara hoş görünmeye çalışmak? teroristin oyuna mı kaldınız yüreksizler? siktir git gerekirse sende kömür dağıt şerefinden olma. lafım kürtlere değil götünüzden anlayıp dm ye kusmayın. kürtlere yaranmanın yolu pkk sevicilere sweet gözükmek değil mk kaypakları.
    edit2: eline kan değmemiş yazmış adam .d la havle vela kuvvete. merak etme koçum bu piç kurularına bi gram yüz versen meclise anti tank füzeleriyle girerler. pembe götlü hayatsız seni. siktir lan karı kıza yürü instadan siyaset senin neyine. eline kan değmemiş miş yok bide değsin mk kriter bu mu? aç iki videosunu izle hevalinin. milyonların kanı var, elinde değil zihninde.
    edit3: atın lan mesajjj götveren terorist seviciler ahahahha alayınız ile tek tek uğraşıcam. gelmiş diyor ki varlığım tr ye ait demek istemiyorum ben. varlığın ananın amına aittt siktir geri dön oraya. oh
  • eline kan değmemiş ve de siyasetle tabiyeti olduğu milletin dertlerini anlatmak isteyen bir siyasetçiyi içerde tutmak zaten başlı başına bir garabet. muharrem ince de 2. turda ortalama %10 luk kürt seçmenin oyuna talip olduğunu gösterdi.

meral akşenerin yapmaktan çekindiği şeyi yaptı.
  • meral akşener'e oy kazandıracak eylem.
  • yapılacak anketlerde birileri istediği sonucu görmez ise o randevu taleplerinin sayısında artış olur. bu ülke insanının mantığını anlamakta zorlanıyor insan. kendi destekledikleri ne yaparsa yapsın görmezden gelip rakibinin daha hafif yaptığı her şeyi çok kötü göstermeye çalışmak nasıl bir tutarsızlıktır.
  • bu yüzden kendisine şerefsiz kansız diyen aktrolleri dikkate almayın. hakkıyla politika yapan adayın doğru hamlesidir. demokrasi istemiyorsanız hiçbir şey istemeyin.