şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır kullanılmayınca unutulmuyormuş demek ki. ben şimdi ingiltereye gitsem. nihayetinde hem yabancı olduğum için hem de ingilizceyi uzun süredir kullanmadığım için unuturum. farklı bir dil yabancı bir dil sonuçta. muharrem bey kısa süreli seçim maratonunda hızlıca fakircesini toparlamış.

romorklu traktör

zeybek falan oynuyor. fakircesini biraz daha geliştirse ben bile fakir sanırım yani o derece.

not: erdoğan'a oy vereceğim doğrudur. ancak muharrem incenin performansını gerçekten çok taktir ettim. kaç gündür seçim çalışması yapıyor. adamın girmediği kılık kalmadı. süleyman demirel'li günlere geri götürdü benim ya. bir de partisi neredeyse hiç desteklemiyor. kılıçdaroğlu onu harcamak için hala didiniyor. ancak seçimi kaybettikten sonra chp'yi kazanacaktır. buna inanıyorum. iyi parti'nin chp'den aldığı oyları da geri almış olacak. bence iyi parti bunu bir düşünsün. hiç bir hareketliliği olmayan, üzerinde fetö yaftası bulunan meral akşener mi yoksa hareketli, çalışan, koşan bir ince mi? bence meral hanım da bir zeybek patlatmalı.

milletimi seviyorum ya şebeğe çeviriyor bu politikacıları. olduğu gibi görünmeyen bir acayip mahluka dönüşüyorlar.

bir not daha: ince böyle devam etsin bu siyasetin tabiatı. ama durum! işte fakirce yani