şükela:  tümü | bugün
 • şuradan görülebilecek yalanın yatsıya kalmadan ortaya çıkması durumudur.
  pr çalışmaları organize olarak yapıldığından olsa gerek, (bkz: ince'nin sahneden atılan vatandaştan özür dilemesi) hareketine benzer bir özrü hazır kameralar da çekerken göremedik. (bkz: alenen rencide edip tenhada özür dilemek)
  göremediğimiz gibi pişkin pişkin diploma, dil sürçmesi diyerek üste çıkmaya çalışması da kendisi hakkında fikir vermektedir.
  ayrıca sanıyorum kendisi rektör-dekan ayrımını bilemeyecek kadar cahil, çünkü arada sufle aldığı açık. üstelik dekan olduğunu iddia ettiği kişinin de şube müdürü olduğu ortaya çıkmış. şurası çok daha ilginç.
  bakın çok enteresan, adam rte'yi güya karşısına çıksın diye çağırırken hakkında yalan ithamda bulunduğu insanların cevap hakkını kullanmasına bile tahammül edemiyor.
  (bkz: biraz da burama demokrasi)
 • konu hakkında herhangi mantıklı bir değerlendirme var mı? yok
  kendini ifade etme? sıfır
  küfür ve hakarete başvurma? sonuna kadar.
  ad-hominem'e bağlama? sonuna kadar.
  tebrikler, siz de gerçek bir ekşi çomar seçmen grubu üyesisiniz.
  (bkz: ekşi çomar)
 • bunda bişey yok amk, köpek insanı ısırmış tarzı haber değeri olmayan sıradanlıklardan. muharrem ince yalan söylemeseydi haber değeri olan birşey olurdu, tartışırdık.
 • yalanlarla koca orduya kumpas kuranlara ve ben bu isin savcisiyim diyen kisiye de biraz tepki lutfen akcomarlar..
 • abi o değil de,ekrana dönüp gülümsemesine dün geceden beri gülüyorum ya ahahahah
 • kıraathanelerde oturup, iş makinalarının toprağı kazmalarını seyrederken, bir yandan da ister üzümlü, ister kakaolu kek yenerek konuşulacak konu tadındadır.
 • muharrem ince'nin kameraya bakıp güldüğü bulamam diye üzülüyordum. görmüş oldum. direk yarmıştır.
 • canlı yayında ortaya çıkmış yalandır. rte'yi tv tartışmasına çağıran başkan adayı iftiraya uğrayan kişiye cevap hakkı vermediği gibi kendisinden de özür dilememiştir.
 • trolluge lüzum yok. gol yemiştir ve yediği gol sonrasında buraya ama tayyip de böyle yazmak lakaytlik.

  askerlik yapanlar bilir en basit tugayda bile zibil gibi şube müdürü vardır. senin bunu rektör/dekan'la karıştırman bana masum gelmedi, tayyipvari oyunlar oynamayın muharrem ince'nin seçmeni tayyip erdoğan'a benzemez! comarlarin algısıyla oynayalım diye kendi seçmenini soğutma.

  dün sadece bu değildi dikkat ettiyseniz.

  dün kırdığı ikinci pot kimse üstüne gitmedi ama fettoyu usulüne uygun istemedi demişti hatırlıyorsunuz, ona istinaden hiç bir delil koyamadı,muhabir sormasına rağmen koyamadı. şimdi sen durduk yere haksız oldun ne gerek vardı bu iddiaya.

  3.pot ise daha önce söylediği bir vaadi daha inkar etti ben cumhurbaşkanı olunca aralığa kadar da fetoyu vermezlerse amerikan askerlerinin ne işi var burda noele gönderirim gitsinler evlerine demişti(incirliği kapatma manasında dedi)

  dün muhabir sordu sizinde böyle bir iddianın vardı diye. sırıta sırıta; "noele gidiyorlar zaten canım, bayramı da evlerinde geçirirler yani ne var bunda zaten gidiyorlar. " dedi.

  sen cb adayısin daha seçilmeden kendinle celisiyosun ciddiyetsiz açıklamalar yapma! 3 gün önce söylediğini inkar etme, çarpıtma, dikkat et lütfen! tek umudumuz diyoruz sana, bu düzeni değiştirebilecek en yakın insansın ama bunlar önemli ayrıntılar. basit goller yeme kendi kendine. zaten öküz altında buzağı arıyorlar, ne güzel yardiriyorsun ama böyle ucuz haraketler kaybettirir.

  sizde ölümüne savunmayın ak trollerden bi farkınız olsun. doğruya doğru, yanlışa yanlış diyin, yalamalalik yapmayın amk. iğrenç gözükmeyin, bilinçli seçmen olun,bu düzeni gol yemeden, açık vermeden değiştirelim.