şükela:  tümü | bugün
  • yaklasik 10 yildir takipcisiyim biraz kibirli o da olsun canim bu gozler neler gordu
  • hatasız kul olmaz diye cevap verilecek önermedir.
    kardeşim biz sizin gibi peygamber allah yerine koymadık desteklediğimiz lideri. en fazla hayran olup sahip çıkarız.

hata mı yaptı? ülkesine ihanet etmediyse, sıradan bir veri hatası yaptıysa canı sağolsun deriz. ama uyarırız da; iyi araştır iddiada bulunmadan önce deriz. hem bu ikiyüzlülerin ağzına laf verme, hem de kimseyi zan altında bırakma ince hocam.

ya siz? bunca yalanı, nefreti, ihaneti nasıl sindirdiniz onu anlatın önce..
  • (bkz: aktroll'lerin pek randımanlı çalışamaması)

muharrem ince'yi bir muhalif olarak sizden daha etkili şekilde eleştirebilirim akboi arkadaşlar. burada çocukça şeylerle adama saldırmaya hatta bir şey bulamayınca daha da salakça şekilde muharrem destekçilerine hayali suçlamalarla çamur atmaya çalışıyorsunuz.

bu şekilde akp'ye oy kazandırabileceğinizi düşünmüyorum. ama işte akp'nin ne günlük politikalarda, ne teorik ne de icraat olarak söyleyecek bir şeyi kalmadığı için böyle çamurlama/boklamadan medet umacak hale gelmişsiniz.

akp'nin yönetim kadrosundan, en alt düzey aktroll'üne kadar bu tıkanabileceğini ben bile tahmin etmiyordum.

• reisinize şirk koşmayın denilecek hayali beyanattır.
  • öyle bir insan olamaz bunu ince de biliyor bu yüzden beni eleştirin diyor zaten