• (bkz: göt korkusu)
    (bkz: yusuf yusuf)
    (bkz: 3,5 atmak)
    (bkz: olm kürtlere taviz vercek diyorum niye dinlemiyosunuz )
  • muharrem ince bir zikse sizi de artık rahatlasanız. bana bile küfür ettirdiniz, lanet troller.
  • ulan verecek tabi. kürtler bu ülkenin vatandasi degil mi?
    aktrollere de taviz verecek. bana da taviz verecek, sana da taviz verecek.
    orta yolda bulusmak, baris yapmak taviz vermeden nasil olaak bre densiz?
    binip tanklara tüm dogudaki sehirleri dümdüz mü etsin. yapan da oldu bunu, ise yaradi mi bre cahil?
    adam 81 milyonun baskani olacagim diyor be hey dangalak.
    sadece kendi istedigini/bildigini yapacak olsa sence neden ona oy verelim/versinler?
    sadece kendi istedigini yapan birisi var zaten basimizda.
    bunca insan adamin mitinglerini -kendiliginden, rüsvet almadan- dolduruyor.
    neden be hay gafil? cünkü millet bikti, illallah etti varolan nefret, kin ortamindan.
    siz ve nefretiniz yok olunca ortaliklardan, emin ol bu ülke cok güzel olacak.

edit: binim/binip
  • eğri oturup doğru konuşalım muharremciler.
    taviz vereceği mi diyelim yoksa hakkıyla mücadele etmeyeceği mi diyelim bilemiyorum ama bunlardan biri olacak.

başkan olup anında sistemi %100 performansta kullanmasını kimse beklemesin zaten.

burada şunu sorgulamak daha önemli bence. başkan olursa, olduktan sonra ilerleyen zamanda pkk ile mücadeleyeağırlık verilecek mi yoksa oslo, habur, çözüm süreci gibi bir sürece girmeyi mi tercih edecek?

bana ikincisi olur gibi geliyor. adam her mitingte barışacağız bölüşeceğiz diyor.

şu da var, bunları yapsa ne kadar rezalet olur? bunlar daha önceden yapılmadı mı? yapıldı akp hükûmeti tarafından.
hesabın var mı? giriş yap