şükela:  tümü | bugün
  • muharrem ince’nin çocuklara namaz, abdest gibi ibadetleri öğretmek için camiye götürüp uygulamalı eğitim veren bir öğretmen hakkındaki rahatsızlığı.

https://twitter.com/…status/995358054316171265?s=21

adam çocukları camiye götürdü abdest aldırdı diye bir işkenceden geçirilip asılmasını istemediği kalmış. rezalet ki ne rezalet.

ondan sonra vay efendim biz dine düşman değiliz, vay biz namazını kılana müdahale etmeyiz. yok başörtüsü sorunu diye bir şey yok.

akp iktidarında bile namaz ve abdest eğitimi veren bir öğretmene bunca kin kusan adamlar “camiler ahır yapıldı” söylemiyle dalga geçiyor.

ahır yapıldıysa yine iyi, birahaneye ve meyhaneye döndürdüğünüz camiler bile var. hepsi belgeli kanıtlı. size inananın aklına şaşarım ben aklına.

edit: her zamanki gibi bol bol küfür hakaret ama verecek cevabınız yok.

siz de haklısınız gerçi, bu kadar haklı argümanın ardarda suratınıza çarpılmasına beyniniz yandı. o kadar çok zulmetmişsiniz ki nereden tutsanız elinizde kalıyor.

edit 2: müfredat diyenlere soralım, öğretmen camiyi öğrettiği ders için camiye götürmekte hatalıymış. acaba öğretmen pikniğe, sahile, maça, sinemaya, vb götürse muharrem ince’nin umrunda olacak mıydı?
  • (bkz: biliyorsunuz alevi)
    (bkz: afedersiniz ermeni)

hakikaten bir rahatsızlık var galiba.
  • müfredatta var mıymış?
  • (bkz: kayseri'de sevişirken görüntülenen ilginç çift)

parkları bahçeleri kerhanaya çevirdiniz.

temcit pilavı gibi chp nasıl camileri ahıra çevirdi klişesi önümüze geliyorsa akp'de 24 haziran sonrası aynı böyle anılacak. hamd olsun pablik seks nedir akp döneminde öğrendik.
  • istanbul belediye başkanı olur olmaz cemevi yıkmaya giden muharrem ince miydi?

laiklik elden gidiyeah videosundaki cehalet ile aynı seviyeye gelmiş, sözüm ona akademisyen ifadesi.
  • dinci vakıflarda yapılan çocuk tecavüzlerine hiç sesini çıkarmamış 1 adet akademisyen içeren başlık.

bu akademisyen'in 2 ay önce terör estiren bir diğer fetocu akademisyen gibi, fetocu bağlantıları olduğu da ortaya çıkmasına rağmen türkiye cumhuriyeti'nde hala serbestçe gezmektedir.

tarihe not düşülüyor bunlar furkicim merak etme. sen yine yap algını, ona karışmıyorum ben. öptüm.
  • akp'nin dine verdiği zararı chp 100 yıl iktidarda kalsa veremez ama halen din düşmanı chp olarak gösterilmeye çalışılıyor.. lan müftünüz pastayı kuran şeklinde yapıp yiyordu reisiniz dine güncelleme falan getiriyordu ne çabuk unuttunuz bunları.
  • a haber'den kazandığı paralarla yetinemeyen bir trollün savunduğu şey.

konuya dönecek olursak; attığın iddia doğru değil. şayet doğru bile olsa akp'nin ibadethane ve inançlarla ilgili yaptığı şeylerin yanında devenin kılı konumundadır.

-cemevlerini ibadethane olarak görmüyor.
    -inançlı olmayanları toplumdan ayrıştırıyor.
    -inançlı olan insanları, inançlı olmayan insanlara karşı kışkırtıyor.

bunun gibi bir sürü sebep sayarım sayın lord. eğer sizin inancınız buysa muharrem ince'nin bundan rahatsızlık duyması ayıplanacak bir hareket değil aksine alnından öpülecek bir hareketdir.
  • bir adet fetöcü moral fm çalışanının rahatsızlığıdır.
  • bu "dışı entelektüel içi müptezel" gene basmış klavyeye toynaklarıyla? az kaldı; senin de misyonun
    t a m a mlanacak, bir yaz sabahı kalkıp, ne kadar atatürkçü olduğunu ispata dair entariler döşeneceksin.

lorduna bandım, tanımına yandım: bir attention whore tarafından rastgele bir araya getirilmiş harfler kümesi.