• seçimi kazanamaması durumunda gerçeklemesini temenni ettiğim eylem.

yıllarca kılıçdaroğlu'nun başında bulunduğu ve pratikte milyonlarca seçmeninin siyasi görüşüne ters düşen bir parti duruma gelen chp'den ayrılarak; iyi parti'ye geçmesini umuyorum. tabii seçimi kaybetmesi durumunda.

şu anki siyasi parti ortamında benim ve milyonlarca seçmenin görüşüne uyan hiçbir parti ve lider yok. iyi parti ve chp de dahil. ancak muharrem ince gibi değerli, hırslı, zeki insanlar bir şekilde kendini gösterebilmeleri gerektiğini düşünüyorum.

değişime neden olabilecek bu oluşumda muharrem ince gibi insanları görmeyi isteriz.

ben artık sırf mustafa kemal atatürk'e ve düşüncelerine az da olsa değer veren birkaç insan var diye chp'ye boş oy atmak istemiyorum.
  • yerinde bir karar olur.

ama muho kökten chp lidir ayrılmaz dükkandan.
  • muhtemelen partiyi kurda kuşa yem etmemek için partide kalacaktır ancak iyi parti'ye geçmesi gerekir. chp bir gün yeniden kazanılabilir ama bu kritik süreçte vatan yeniden kazanılmayacak. tüm vatanseverler birlik olmalıdır.
  • yalovayi tek başına alır iyi parti aha buraya yazin...
  • muharrem ince dava adamıdır.chp baraj altı kalsa bile chp'den bir yere ayrılmaz.gemisi batan kaptan misali.davasını ve parti içindeki mücadelesini sürdürüp elbet birgün hak ettiği koltuğa oturacağına canı gönülden inanıyorum
  • chp den ip e zaten kaymış bulunan oyların sebebi görülüp, oy oranı daha düşük bir partide parti içi muhalefet yapar. dahası fazlada öttürmezler oralarda adamı... çöplük mevzusu işte
  • derhal yapılması gereken hamledir.

meral abla’nın yapabileceği en güzel hareket olur.

chp’nin içinde kalmış iyi değerlerden biri olan muharrem ince’nin chp tarafındaki seçmenleri zaten artık iyi parti’ye oy vereceğini söylerken ayrıca değerli bir siyasetçi olan ince’nin de iyi parti’ye geçmesi iyi parti için çok faydalı olacaktır.
  • olması gereken diye düşünüyorum manyak birşey olur sevdiklerimiz bir yerde sizi deneriz be iyi olur hoş olur
  • bir gün mutlaka chp 'nin başına gelecektir.
  • muharrem ince bir genel başkan adayıdır. oraya gidip meral'in ikinci adamı olacağını düşünmüyorum. eğer bir yere gidecekse lider olacağı, başkanlığa aday olacağı bir yere gitmelidir. zaten oraya gitmese bile chp'den iyi partiye pek çok oy kayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap