şükela:  tümü | bugün
  • ince'yi tanıyan ve takip eden eski bir chp li olarak iyi partiyi desteklemekten vazgeçmiyorum. kasıtlı yada değil iyi parti aleyhine algı oluşturmanın bizi içinde bulunduğumuz durumdan kurtaracağına mı inanıyorsunuz. madem düşünecek zamanımız var öyleyse ideolojik değil stratejik bir seçim planlamasının bize neler kazandıracağını ve nelerden kurtaracağını da düşünelim.

    edit:imla
  • iyi partiyi chp ve mhpnin küskünler partisi olmaktan çıkarıp gerçekten akden oy koparacak hale getirmeye yarayacak olaydır.
  • katılmıyorum. ayrıca bu iddia beni sinir ediyor.

    zira iyi parti mhp tabanlı kurulmuş bir parti değil mi? sağ bir parti değil mi? ee, niye chp seçmenini cepte görüyor? ulan bu ülkede her kurulacak yeni parti chp seçmenini cepte mi görecek? madem o kadar iyi, chp'nin de gözde bir adayı varken chp'yi geçmeli. yani hem chp'den hem akp'den, hem de mhp'den totalde o denli oy devşirmeli evet. sadece chp'ye güvenerek yola çıkılmaz. chp sizin stepneniz mi lan, oh iyi valla.

    adamlar merkezde bir sağ kuruyor, onda bile gözleri chp seçmeninde. yavrum sen önce bir kendi tabanını ikna et, chp seçmeni de destek verir sana korkma.