şükela:  tümü | bugün soru sor
  • video

bilindiği gibi bizim siyasilerden kimisi proje üretir, kimisi de projeyi bitirme projesi. muharrem ince de kanalistanbulu bitirme projesini üstteki videoda açıklıyor.

marmaray yapılırken bazı soltroller vardı ben marmaraya binmem diyen. muharrem ince kanalistanbulu durduracağız diyor. marmaray halen yapılmamış olsa marmaray için de aynı şeyleri söylerdi kesin. üçüncü havalimanı için de. o marmaraya binmem diyen soltroller şimdi her gün marmaraya biniyorlar, o üç dakika geçme süresinde de tayyip erdoğanı anca betona yatırım yaptı filan diye elestiriyorlar.

muharrem ince de kuru kuruya sırf tayyipin projesi diye kanalistanbula karşı çıkıyor. başka hiçbir sebebi yok. bence projeleri devam ettireceğiz dese daha fazla oy almak için daha uygun bir duruş sergilemiş olurdu. vatan millet derken böyle bireysel tutumlar chp kafasını net olarak herkese gösteriyor. bu sekilde iktidar olmak sizin için çok zor çok...
  • üstteki videoda harika şiir var onu dinleyin...
    kanal istanbul ne amk, hayatımda duyduğum en saçma proje.

tanım: başlanmaması gereken proje. muharrem ince haklı.
  • (bkz: bi bitmediniz amk)
    eleştireceksiniz de adam gibi şeyler bulun ezik herifler!

kanal istanbul muhteşem bir proje değil mi. buna milyar dolarlar dökülünce eğitim düzelecek, sanayi gelişecek, milli gelir artacak, fakirler doyacak, cebimiz para görecek değil mi? flora fauna falan coşacak, yabani hayvan çeşitliliği artacak değil mi?
    rant için oradan arsa kapan yandaşlar haricinde kime yarayacak bu proje sayın aktroll? kime bir faydası var?

ama senin beton görekten betona dönmüş cücük kadar beynin almayacağı, yukarıdaki paragrafta yazılan kinayeyi anlamayacağı için söyleyeyim, rantçıdan başka kimseye faydası olmayan aksine para betona gömüleceği için yukarıdaki paragrafta yazan şeylere zararı olacak!
  • maloğlu mallar bu projenin ne kadar gereksiz olduğunu anlamamışlar.

kanal istanbul diyor hala

bi gülme geliyor ahdjska
  • kardes soltrol, soltrol demissin de öyle birsey yok.

aktrol diye birsey var o da sizin gibi parazitlere deniyor.

simdi devam et.
  • o kadar saçma bir proje olmasaydı, şimdiye kadar en azından kazmayı vururlardı.
  • bitirir bitirmez o ayri.
    ama adam o kadar net ki binlerce kazmadan oy alamayacagini eksilecegini bile bile bunu soyluyor korkmadan.
    kem küm yok.
    bam bam bam.
    ister begen ister begenme adam samimi.
    yalan dolan yok.
    bu bile yeter.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

editim : bir aktoll yemlemesidir. bloklayın geçin embesilleri.
  • ben lise üçte iken bu proje ortaya atılmış ve yakında başlanacak denilmişti.

ingilizce hazırlık ve 4 yıllık fakülteyi bitirdim. yani 6 seneden fazla bir zamandır hala başlanmamış bu projeye. demek ki projeyi ortaya atanlar da farkında bu projenin bir halta yaramayacağının. ya da yerli uçak ve yerli savaş gemisi gibi sadece seçim malzemesi yapmak için ortaya atılmış bir projemsi bir şey.

ne diye hala konuşuluyor bu mevzu onu da anlamış değilim.