şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 81 milyonun cumhurbaşkanı olmak için yola çıkan muharrem ince ve ekibinin eksik kaldığı tek nokta.
    4 mayıs’a kadar yanlı-yansız herkesin düşüncesi rte nin kolaylıkla bu seçimleri alacağıydı. akşener çatı aday işinden vazgeçirince chp kendi dinamikleri içinden en doğru adayı çıkardı. ilk konuşmasında rozetin çıkışı, herkese hitap eden güçlü bir lider, iyi bir performans net bir hazır cevap ve mitinglerdeki görsel kanıtlar işim rengini de heyecanını da değiştirdi. karşısında yorgun bir tayyip var bu herkesin malumu fakat kırsalda köylerde durum halen değişmiş değil şehirler t a m a m diyor ama köylerde uzak mahallelerde hala akp siyaseti ideolojisi tayyip tanrısalcılığı devam ediyor. bulunduğum yerdeki ilçe başkanı kötü bi arabaya iki megafon bağlayıp gezmekten başka hiç bir şey yapmıyor.

    şehirler tamam köylere zaman ayrılmalı demiyorum, akp döneminin yolsuzluğunu ekonomik verilerini işsizliği hayvancılıkta yapılmak istenilenleri muharrem incenin chp nin projeleri bir broşüre küçük hap bilgileri şeklinde aktarılıp ilçe başkanları aracılığı ile dağıtımı yapılmalı. yollara atılmalı gerekirse kapı kapı dolaştırılmalı.

    kimse köylerin yarısının tayyipten vazgeçmesini beklemiyor ama mevcut sayıyı bir kat arttırabilirseniz bu iş kesinlikle tamam demektir.