şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cevap veren yok heral de ben hariç herkes engellemiş trollu
 • (bkz: 7 haziran 2018 türkiye'nin yeni bor stratejisi)

  bu başlığı ben açmıştım 2 saat önce.

  bi sürü müptezelde alay etmiş, dalga geçmişti.

  hele bir tanesi vardı, anam anam ulan sanki adamlar ''gaz odası'' yapmış içinde hayvan itlaf ediyorlar. nasıl kızmış, nasıl köpürmüş anlatamam.

  şimdi aynı tipleri buraya da bekliyorum.

  neden ?

  çünkü ince de bor'u işledikten sonra mamül haline getirip satmaktan bahsediyor. yani aynı benim açtığım başlıkta belirttiğim gibi.

  kimin gelip gelmediğini takip edeceğim ona göre. hahahahahahaaah

  not : ulan ekşici muhalifler, sizin ne kötü bir bahtınız var. siz de bu kısmet varken fazla çöllerde gezmeyin ahahahahahah
 • bu da aktrollerin yeni stratejisi heralde. iki farklı görüş ağzından söylenmiş olayı iki farklı başlık açıp "aha orda sallıyolardı burda seviniyolar lan aha laikçi bunnar" deyip kendilerini tatmin ediyorlar.

  lakin herkes engellediğinden başlıkta girdi de yok.
 • ekşici trollerin ilgisini kıraathaneler kadar çekmeyen durum. kıraathane deyince iskambil oynanacak yer sandılar akın akın altına aktılar çünkü. eh, daha fazlası hakkında pek fikirleri yok...

  ne olmuş, erdoğan'ın yaptığını ince vaad etmiş. bu komiktir.

  borun işlenmesi için adımlar atıldı mı? atıldı. yollara çomar diye aşağıladıklarınızdan fazla kafayı taktığınızdan böyle şeyleri görmezsiniz siz.

  nükleer enerji, bor madenlerinin işlenmesi, taek'in kazan'daki proton hızlandırıcı tesisinde tıpta gerekli kimi radyo izotoplarının üretimine -ve yakın zamanda ihracatına- başlanıyor olması da mı vizyon değil yani? gözlerinizi yumacak mısınız? yapanı değil de vaad edeni mi seçeceksiniz? yol yapıyolar espirileri çevirmeye devam mı edeceksiniz?