şükela:  tümü | bugün
 • abi efsane ya shahahahhaha. sabah miting, akşam canlı yayın yoruyordur insanı eyvallah ama şunu izleyip kahkaha atmayacak insan yoktur ahahahaha. hele o saçmaladığını anladığı anda kameraya bakışı yok mu ahahahahahha

  link:https://twitter.com/…tatus/1005534591388733440?s=19

  edit: şimdi parti fanatiği low iq tipler gelip tayyip şöyle saçmaladı, meral şöyle saçmaladı diye savunma kasarlar. zorlamayın olm gülün geçin siyah beyaz hayatınız renklensin. kasmayın bu kadar seçime.

  edit: ya arkadaşlar bu tip şeyler oy kaybettirmez kimseye. oy düşme korkusundan paranoyaklasip herkese aktroll diye salya akitmaya basladiniz. gülün geçin işte lan:d
 • açmayın korkunçlu video. o nasıl gülmek lan öyle videonun sonunda çemçük ağızlı.
 • muharrem bey ne anlatıyorsunuz aq?

  yorucu bir dönemden geçtiği için gayet doğaldır.
 • paralı troller emir almışçasına ilk entryleri alıyorsa korkunun boyutunu siz düşünün..
 • erdoğan: gayri safi milli hasılaya göre dünyada 1 numara türkiye, amerika, ingiltere gerimizde haber linki

  lütfen saçmalamayalım sayın troller :)

  edit 1:

  gelen mesajlardan sonra haber sitesi tarafından kandırıldığımı anladım arkadaşlar. günahı kadar cb'yi sevmeyen insanları, onu savunmak zorunda bıraktığım için özür dilerim. bu habere konu olan konuşmada algı yönetimi yoktur, asıl algı; imf ye borç veren ülke olmamız, doların 4.5 tl olması ve 450 milyar dolarlık dış borcumuzdur. bilgilerinize... :)
 • saçmalanan bir şey olmayan videodur. analoji özürlü insanlar saçmalandığını düşünebilir. çin seddi'nin çin'de hunların özgürce at koşturmasını engelleyememiş olmasını, üstüne yıkılması üzerine planlar yapıldığını ve istanbul surlarının istanbul'un fethini barut manyağı osmanlı imparatorluğu tarafından engelleyemediğini göz önünde bulundurup bu yapıların günümüzde salt amacından çok tarihi ve kültürel değeriyle kaldığını göz önünde bulundurursanız ince'nin anlatmak istediği betona gereksiz miktarda gömülen paranın ülkenin kalkınması için kullanılmasının neden önemli olduğunu anlayabilirsiniz. bir de herhalde "ulan bu biraz saçma gözüküyor" diye bir gün boyunca programı didik didik edip bununla çıkagelmişler, yazık.

  (bkz: analoji bilmeyen nesle aşina değiliz)
 • .. dedi zamanında haburda megri megri diye dolaşanlar.
 • rte'nin sağlık sorunu baş gösterdi diyenler buna iyi baksın. en azından rte ve binali gündüz bu uzun günlerde ve sıcakta oruç tutup miting yapmaya çalışıyor, haliyle bitap düşüyorlar. muharrem'in ve kılışdar'ın en azından böyle bir zorunluluğu yok, benim bildiğim onlara oruç farz da değil. daha zinde olmaları lazım ama olmuyor,,, allah işte. hadi atayizler bunu da açıklayın.