şükela:  tümü | bugün
  • spiker: 2. tura kalırsanız stratejinizde bir değişiklik yapacak mısınız?
    m. ince: peki siz yayın stratejinizde bir değişiklik yapacak mısınız? şu zamana kadar erdoğan 16 miting yapmış hepsini baştan sona vermişsiniz, ben 77 tane yaptım, bir tanesini bile baştan sona vermediniz.

bunun adı soykırımdır arkadaşlar. kusura bakmayın. yandaşlar adına utanmak falan imkansız artık. onların haline üzülüyorum. biri çıkıp şu muharrem ince'ye dur desin artık(!)

video linki burada

not: soykırım terimi ağır kaçmış gibi dursa da benimkinden daha iyi bir sürü benzetme aşağıda mevcut. onlarla idare edin.
  • tecavüz o, tecavüz.
  • bu soykırımdır da spikerin gülerek "tabii biz de stratejimize karar vereceğiz." demesi.
    bu nedir.
  • böyle bir şeye soykırım demek dünyada yapılmış olan tüm soykırımları ve etnik temizlikleri başka bir raya oturtmak ve normalize etmektir, buna dense dense feriştahını sikmek denir.

biri de gelmiş tecavüz demiş, bravo erkek.
  • çıkartmadan 5 diye tabir edilebilir.
  • karşısına çıkan kişiden kanalın tutumunu anlamış ince. o yüzden çocuğa çok yüklenmiyor. doğru olan bu.
    nerede o deneyimli habercileri, nereye gittiler bu gece?

spiker içinden sürekli allah’ını seven defansa gelsin demiyorsa bende birşey bilmiyorum.
  • durduramıyoruz efendim, kör tapa gibi lafı söylediği herkesi tıkıyor. *

yürüyedur porselen diş, senin gülümsemene ihtiyacımız var.
  • soykırım ve tecavüz gibi kavramların küçümsenmesini kesinlikle sevmeyen bir insanım. o yüzden verdim eksinizi.

ama muharrem ince de ayıp etmiş. o ntv çalışanı artık nasıl toplum içine çıkacak? ntv yayın planlayıcıları nasıl ailelerinin yüzüne bakacak?
  • kalite ve girişimcilik.