• e halen ne diye chp'de duruyorsun muharrem. artık köyüne dön diyeceğim de köyünde sana oy vermiyor ki hahaha.

bu adam millet ittifakına alınmamalı. ümit özdağ'ı da alsın adam kazanacak diye erdoğan kampanyası yapsın.

emin olun millet erdoğan'dan ne kadar bıktıysa bunun gibilerden de o kadar bıktı. bunları gördükçe yettiniz diyerek tepki gösteriyor halk.
  • beyhude bir çaba. hatta beyhude bile değil.
  • kılıçdaroğlu'nun cb adaylığı ve ince'nin yeni parti kurması.
    bir 10 yıllık rte dönemi daha çantada keklik.
    hadi, hadi aslan sosyal demokratlar yine iyisiniz ....
  • ekşi sözlükte bile anket yapsa toz duman olacak siyasetçinin yeni icraatı.
  • hahahaha, yuzde 10’u rahat gecermis. bunu en son soyledikleri parti anadolu partisiydi galiba, 2 yada 3 bin oy almisti. bakin yanlis anlamayin 80 milyonda 2 bin. ulusalcilar hayal goruyor . aga babalari perincek omru hayatinda daha yuzde 1’i goremedi
  • ben de muharrem ince kalibresinde bir siyasi olsam ben de parti kurardım.
    partisinden çizik yemiş chp iktidar olsa bile muharrem ince’nin ya da yanındakilerin yönetimde olma ihtimali yok. herkes biliyor ki bir sonraki seçimlerde %1 bile çok önemli olacak. o da partisini kuracak ve sonuçta bakacak ya chp ile dirsek teması kurup iktidar olursa pay ister ya da akp yanında olur pay ister. ikisi de paşa paşa bu isteğini kabul eder. böylece şansını 0’dan %50’ye çıkarır.
    parti kurmasın diyenler de aşırı romantik ve sanırım siyasetle alakası yok. chp genel başkanlığı için kendine imza veren delegelerin hepsi çizik yedi burada muharrem ince dursa arkasındakiler ezer geçer.
  • aslan gibi kazanacaktır , arkandayız yeni reis.
  • demokrasi budur, isteyen parti kurar, isteyen aday olur, isteyen oy bile vermez. kimse kismeyi hain ilan edemez.
  • fiyasko üzerine fiyasko anasını satayım.

bir diğeri de (bkz: kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığına aday olması)
hesabın var mı? giriş yap