şükela:  tümü | bugün
  • parti kurmasına gerek yok.
    muharrem ince ve onun gibi temiz, vatansever chp'liler iyi parti'ye geçmeliler.
    böylece iyi parti 1 numaralı iktidar alternatifi olur.

edit: (bkz: come to iyi parti)
  • (bkz: çünkü gelenek budur)

bakınız emine ülker tarhan denen nihilist !
    devam edin, sizin sayenizde boka battık, geberdik be !
  • chp’li olsun olmasın birçok insanın kk yerine chp’nin başına geçmesini istediği muharrem ince’nin adil olmayan seçimleri kaybetmesi sonucu olması gereken durum. fakat alabileceği oy oranı konusunda, barajı aşabileceği konusunda endişelerim var. he ne kadar millet bundan sonra chp’ye oy yok dese de acaba kendisi parti kursa oylarını gidip verecek mi?
  • kurması halinde emine ulker tarhana'nin basina geleni yasayacaktir.

siz chp secmenini kim daha iyi muhalefet ediyor, kim daha iyi politika yapiyor, kim ulke menfaatine calisiyor diye oy veriyor mu sandiniz ehehe.

koyun surusu sadece ataturk partisi diye yillardir oyunu veriyor. parti basina saksi koysaniz yuzde 25 sabit oyu var.

bir de utanmadan bilmem kac kusaktir chp'liyim diye övünerek yaziyor. ne bekliyor acaba bunu yazarken. uu helal olsun saglam kemalistmis falan dememizi mi? ahaha chp fangirlleri sizi.

asagiladiginiz akp secmeni bile yeri geldi partiyi cezalandirdi. siz hala sürü takilin.

aglamalariniz boşa. bugun hdp cizgisine kayan chp yarin mustafa kemal'in askerleriyiz diye yuruyus yapar sizin yine gonlunuz yumusar, alti oka basarsiniz.

rezillik. baska da bir sey degil.

imla
  • 24 haziran'dan sonra gerçekleşecek olay. at fava.
  • chp'yi kılıştarın eline bırakmamak için, bir ömrünü bu partiye verdiği için, chp'nin başarısız olmaması için yapmaması gerekendir. "allah korusun. " dur
  • arttırıyorum kazansa da kaybetse de parti kuracağını düşünüyorum. seçimi kazanırsa kemal kılıçdaroğlunu sevmediğinden, hazır arkasında milyonlar varken bunu yapar, eğer seçimi kaybederse "ben kılıçdaroğlundan fazla oy aldım neden parti kurmayayım ki" der yine parti kurar.
    muharrem ince sandığınız kadar demokratik özgürlükçü birisi değil. o gücü eline aldı mı bahsettiği gibi yetkilerinden hemen vazgeçecek birisi hiç değil. ben akp yandaşlarından intikam bile alacağını düşünüyorum. bir yanım bunu da istiyor ancak o zaman eleştirdiğimiz insanlara dönüşürüz. at fava bekle
  • aktroll'lerin masturbasyonunu bozmak istemezdim ama muharrem ince'nin yapmayacağı hatadır.

hem zaten kazanacağız.
  • yarin oglen 12 de ufak ufak citlatacak hazir olun :)
  • tarih tekerrürden ibaret olduğu için kendi sonunun başlangıcı olacak hamledir. şu anki partisi için ise artık ne yapsa boştur. isterse kendi sonunu getirebilir isterse bu düzende devam edebilir.