şükela:  tümü | bugün
  • stratejik olarak yanlış yerde yapılmış açıklamadır. aksaray futbol ile bütünleşmiş bir şehir olmadığı gibi, aktif taraftar sayısı da yok denecek kadar azdır.
  • daha etkin ve mantikli bir sekilde uygulayacagim deseydi oyumu kazanmisti. maalesef muharrem, sen de fos ciktin muharrem.
  • bu vaat müthiş ilk turda olmasa da ikinci tur da kesin oy verilir.
  • antalyada oturuyorum hatirlamiyorum ama 15 tl civari bu karti aldim 150 tl civarida yillik kombine her mac yerim hazir amele gibi 8 saat önceden maca gitmiyorum yarim saat once statta olmak yetiyor neyine taktilar bu kartin anlamiyorum eski sistem dahami iyidi amigolara beles binlerce bilet ver istedigini yaptir not: cimbomspor
  • adamin dedigi baska. sapla samani karistirmayin.

e-bilet’e evet, passolog adi altinda zorunlu aktifbank musterisi yapilmaya hayir.
  • her yıl karta 25-30 tl nedensiz bir şekilde ödüyoruz. hala bu sistemi savunuyorsunuz. passolig sayesinde amigolara bilet gitmiyor diyorsunuz sen öyle san. çoğu kulüp yönetimleri en az 1000-2000 tane bileti zaten tribün gruplarına yine indiriyor. karaborsa bu sistemle daha fena dönüyor. sözlükteki maç topiclerinde biletimi gişe fiyatının biraz üstünde aktarabilirim yazılarını herhalde görmüyorsunuz. mesela deplasman takımı sana 800 bilet ayırıyor bu biletler satışa çıkmıyor yönetim tarafından direk gruplara iniyor. tamamen saçma sapan bir sistem bunu hala savunuyorsunuz. takımımı sevdiğimden ötürü mecburen her yıl bunlara para veriyorum ama kesinlikle bu saçma sistemin kalkması lazım.

ayrıca maçlarda küfür edenler ceza almıyor, küfür etmeyenler ceza alıyor öyle saçma bir sistem. geçenlerde haberde çıktı konuşamayan bir taraftar küfür etmekten dolayı ceza almış. böyle bir şey dünyanın hiçbir yerinde görülmemiştir.
  • tribünlerde konuşulmaya başlanmış vaad.
  • oylarını en az %1 arttırmıştır.
  • aktifbank müşterisi olmak istemediğim için 2 senedir maçlara gitmiyorum. umarım bu arkadaş seçilir ve şu saçmalık ortadan kalkar.