şükela:  tümü | bugün
  • neden olmasın ?

ikinci tura kalamazsanız meral akşener'i destekler misiniz sorusuna; "beni yardımcısı yaparsa desteklerim" demedi mi bu adam?

koltuğu kimin verdiği o kadar da önemli değil bence sayın ince için.
  • muharrem ince cumhurbaşkanı olursa erdoğan’ı saraydaki tuvaletlerin temizlikçisi yapar. emine’de yardımcısı olur, böylelikle seçimi kaybetseler bile sarayda kalırlar. altın varaklı klozetleri temizlerler.
  • bkz
  • olur bence çok da güzel olur.
    türkiye’ye yakışan bir seçim olur.
    rte biraz muhalifleriyle buzları eritme gibi bir niyeti varsa, kesinlikle değerlendirmesi gereken bir fırsat.
    sol kesimden anca sempati kazanır ama kaybettiği sağ kesimi bile geri kazanabilir böylelikle.
    son seçimde ben değiştim, artık olgunluk ve mütevazilik dönemim diyordu vücut diliyle, kendisine tarihi bir fırsat, eğer samimiyse yapar bunu.
    birleştirir ayrıştırdığı gibi ülkeyi.
    karşısında adam gibi bir adam var.
    son dönem kılçık chpgillerden çok farklı bir adam.
    yenilgiyi kabul eden, tebrik etmeyi bilen erdemli bir adam.
    ilk yayınlanan reklamındaki gibi kardeşlik ve hoşgörü yükselsin ülkemde diyorsan ve samimiysen yap bunu be sayın başkan.
    bu ülkenin yükselişi her iki kesimin barışmasından geçiyor çünkü o sebeple yapmalısın bunu.
  • dün mahir ünal şöyle bir demeç verdi: "zamanında sayın erdoğan chp'ye ülkeyi beraber yönetmeyi teklif etmişti. yüzde 75'le tüm ülkeye hitap etmek güzel olur". buna benzer bir şey söyledi. kendilerine yol mu yapıyorlar acaba...